bugün

face bok olmuş insandır.
boş insandır, butun gun saçma sapan gruplara uye olurlar azıcık kıtap okuyup beyın egsersizi yapmaları rica olunur.
ara sıra facebook erişimi kesilince panikler, saçmalar falan. yanında acil yardım ünitesi bulundurması gereken insandır.
beyin hücerelerini kaybetmiş, düşünme yeteneği diye birşeyi kalmamıştır. tarlalardan başka birşeyi düşünmez acaba resmime kim kaç kişi yorum yazdı ?

not:facebokum yok.
internet gördüğü her yerde bilgisayar başındakii kişiye: "feysime bi baksana yhaa" der bu kişiler.

not: facebookum var.*
(bkz: benden al facebook a ver ya rabbi)
nefret ettiren insandır.o nası bişedir ya,hele kızlar var ya nereye gitse kim yorum yaptı acaba kim beni ekledi acaba benim çiftlikte meyveler sebzeler ne alemde falan filan gibi hayaller kuran garip bir kişiliktir...
gıcık alınası bişeydir.
sadece boş zamanlarını geçirmek için kullanması gereken internet sitesini abartan insandır.

görsel
(bkz: liseli ergen kızlar)
(bkz: fotomu beğenirmisin)
(bkz: durumumu begenirmisin)
facebook yokken ne book yiyordun sorunsalını akla getiren zavallı insandır.
(bkz: modern çağ hastalıkları)
(bkz: beyinsiz olmak)
(bkz: gerizekalı olmak)
(bkz: embesil olmak)
twitteri kullanmayı bilmeyen insandır heralde.
feysbuk olmadan da yaşayabilecek insandır aslında. kapanacak diyorlar. umarım kapanır.
(bkz: birçok türk genci)
perperişan bir halde pijamalarıyla evinde otururken binbir fotoğraf hilesi kullanılarak prensese dönüşmüş külkedisi misali abazan hayranlarının profil fotosuna yazdığı müthişsin harikasın yorumlarını okurken egosu tavan yapan ergen kızımızdır.ebeveynin odaya girip kızım yat uyu artık demesiyle saat 12 yi vurur kızımız gerçeklere uyanır ama aklı 1 saat sonra mahsul verecek tarlasındadır.