bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Araştırma şu. Facebook kullanıcı yaş aralığı gittikçe yukarı seviyeye tırmanır olmuş. Yeni ergenler ve orta yaş grubu hızlıca facebooktan kaçıyor.
    4 ... karmetale
  2. 2.
    Benim facebook um yaşlı akraba kaynıyor. Bir yere yorum yapsam hepsi görüyor, siyasi bir şey paylaşsam ardından bir sürü kişi arıyor. Ben de bu yüzden girmemeyi tercih ediyorum.
    7 ... jinx qwer
  3. 3.
    Sanırım genel olarak hepimizin listesinde yaşlı akrabalar dolu. Facebook eğer bir yenilik getirmez ise bir kaç yıl sonra sanırım ki pili bitecek.
    1 ... karmetale
  4. 4.
    Facebook profilimi 16 ay önce güncellemişim. Önceleri en az 80 beğeni gelirken şimdi fıstık gibi fotoğrafa 38 beğeni falan gelmiş.
    1 -2 ... dertler derya olmus
  5. 5.
    Sadece londralı kız arkadaşımdan duyduğum kelime "artık burada pek face e girmiyorlar"..

Avrupa da da face pek aktif değil artık, onlar hızlı tüketiyor bir de bizden de fazla.
    4 -1 ... 1618 lll v x 7
  6. 6.
    Hepsi sözlüklere saldırıyor da ondan *
    1 ... eyra
  7. 6.
    son 5 yıldır hiç paylaşım yapmadım. sadece arada bazı sayfalara giriyorum bir de ne var ne yok diye bakıyorum. gençler artık instagram kullanıyor.

facebook inc, yani site değil de şirketin kendisi zarar da değil ama. intagram da onlara ait.
    5 ... 7777777
  8. 7.
    çünkü artık çok sıktı, bayıyor. keko yuvası olmuş. herkes dondurmuş zaten hesabını, beğeniler desen zaten yerlere düşüyor gitgide. çok klasikleşti artık.

bir de hep salak saçma allah'ı seviyorsan bir kere paylaş, bu engelli kardeşimiz için facebook sponsor oldu her beğeni 5 lira bilmem ne postlarını görünce gözlerim kanıyor.

mark ayakta tutmak için hikaye, filtre özellikleri falan getirdi de, üzgünüm mark işlemiyor artık.
    6 ... muhammed in aparkati
  9. 8.
    Göbekli kareli gömlekli amcalar ve tombiş teyzelere bırakıyoruz meydanları.
    8 ... gethere
  10. 9.
    mahalledeki kasabın bile facei var ve adam günde 5 vakit canlı yayın yapıyor amk.

yeni aldığımız koç

osmanla çay keyfi

murtazayla ne yemek yedik

tbt# et# ciğer# dalakböbrek#

gibi saçma sapan etiketlerle binlerce foto atıyor.

eskiden eceler, pelinler, buselerin tatil, amerika, gece kulübü fotoları yerine şimdi kasap haydarı likelamak zoruma gidiyor.
    5 ... mata as