bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hani tanımadığın bir kız görürsün de bir şeyler yazmak istersin, ne yapacağını bilemezsin. "selam" yazar geçersin ya. millet "selam" yazıp geçmiyor işte. bu alanda bayağı verimli eserler veren, iki tane meme elleyecek diye kendini post-modern edebiyatın başucu eserlerinden birisini kaleme alırken bulan adamlar var.

nerden mi biliyorum? nicole kidman'ın günlük kıyafetlerle çekilmiş fotosunu profil fotosu yapıp açtığım feyk hesabıma ( ismim melis hesapta ) gelen yaratıcılık patlamasıyla dolu mesajlardan. adam ciddi ciddi nicole kidman güzelliğinde bir kadını mesajlan kafalayabileceğini düşünüyor, o apayrı bir tartışmanın konusu. niye feyk hesap alıp milleti heyecandan heyecana sürüklüyorum peki, manyak mıyım? pis yedili sezon ikiyi baştan sonra iki kez izlememle aynı sebepten dolayı galiba; çok boş vaktim var.

neyse konuya dönecek olursam, gerçekten çok başarılı, insanın ilgisini çekecek şeyler yazılıyor. "kızın" ilgisini cezbetmek için atılan taklaları, dile gelen betimlemeleri görseniz, sanki adam kazım değil jorge louis borges, thomas pynchon anasını satiim. post-modern edebiyatta "feysbuk mesajları" diye bir sub-culture bile türeyebilir, üniversitelerin karşılaştırmalı edebiyat kürsülerinde okutulabilir yakın zamanda. böleyken böle...
    1 -2 ... horrible secret
kapat