bugün

Bu hikayedeki geri zekalı benim.
bence facebook yeniden moda olmalı. instagram çıktığından beri millet daha mutsuz.
benim dir eskisi kadar güzel değil.
öyle biri olmak için adım attım. kendimi karda montsuz dışarı çıkmış gibi hissediyorum. üşüdüm.*
bir örneğini de benim temsil ettiğim grup. hatta sosyal medyaya dair kullandığım tek aparat sözlük. *
Şahsımdır efendim.
Hobi olarak yine kullanın fakat o 3. Dereceden akrabanız olan kazım amcayı, ümmühan teyzeyi engelleyin.
istisnalar tabiki de vardir ama samimiyet adi altinda yapilan samimiyetsizliklere tahammulu olmayan kisidir. bu sadece facebook degil, facebook, twitter gibi her turlu sosyal aglar icin gecerlidir. her gittigi yerde yer bildirmekten, gosteris icin paylasimlar yapmaktan da nefret eder. kim kime gondermeli tweet atmis, paylasimda bulunmus diye bakarak zaman oldurmez. bunu saklayacak seyleri oldugundan ya da kendini soyutlayan bir yasantiyi sectiginden degil, egosunu tatmin etmenin gereksizligin bilincine vardigindan yapar. asosyal degildir. zamanini kim ne yapmislarla oldurmez. tanidigi veya tanimadigi insanlari sadece tek bir paylasimina gore kategorize etmez. mutlugunu ve mutsuzlugunu buna gore belirlemez. en onemlisi de hayatini gercekten yasar.
Kullanmiyorum mutluyum kullananlar size sesleniyorum bırakın ve hayata geri dönün.
ne facebook, ne twitter, ne instagram...sözlük dışında sosyal medya kullanmıyorum, hatta whatsapp bile kullanmıyorum.
kendini daha iyi ifade edebildiği sitelerde takılmaktadır. Malum akrabalar can sıkıcı olabiliyor. Kızım neden profil resmini rengarenk yaptın? Neden benim tuttuğum partiye karşı söylenen sözleri beğeniyorsun? (sanki takım tutuyo salak) Neden gavurların, dinsizlerin hakkını koruyorsun? gibi sorular soruyorlardır ve bunu yorumlarda yapıyorlardır. O da en son profiline "eşşeğin zikünden dolayı" yazıp ayrılmıştır oradan.
Kapatalı bir hafta oldu çok zaman kaybettiriyor insana.
oyun isteklerini engelledikçe mesaj atıp koyunlarımı beslesene diyen insandan sonra kapattım. huzurluyum.
15-25 yaş aralığındaki insandır. Genellikle twitterda takılır.
facebook sosyal paylaşım sitesinde sadece arkadaşlarım görmesi için ayar yaptıysanız. adliyedeki personel facebook hesabını görebiliyor. facebook üçüncü kişilerin görmesi için açık vermiş. yani facebook sosyal paylaşım sitesi üçüncü kişilere bilgilerinizi paylaştırıyor. böyle bir kasıtlı açığı tesadüf fark ettim.
ya akrabalarından ya da eski bağlantılarından kaçan insandır.
Üç yıl önce kapattım.
Bugun benim yapmadigim butun basliklar acilmis sanirim.

Hic bir sosyal paylasimim yok. Sozluge de yeni geldim ne isim var bilmiyorum.

Harika fikirleri olan arkadaslar var. On numarasiniz.
Benimdir.Ne instagram ne facebook ne dwittir. Hiç gerek duymadım şimdiye kadar bölüm içi duyurular için bazen gerekiyor ancak samimi bulmadığım ortamlardır. Tıpkı herhangi bir siyasi gazeteyi okumak gibi...
Saçma sapan şeylere ayıracak vakti olmayan insandır. Ayrıca gerçekten çok saçma degil mi sırf senin paylaşımlarına yorum ve like gelsin diye saatlerce başından kalkmiyorsun, birde bunun hilesini kullanan arkadaşlar var yazık valla. Şu bir gerçekki teknoloji hepimizi biraz asosyal yaptı fakat facebook ve twitter gerçekten komiklik derecesinde.
insan-ı kamildir. Benimdir. Saçma buluyordur.
Benim gibi bir insandır. Hiç bi zaman kullanmadım gerek de görmedim. Sadece whatsapp kullanıyorum.
Facebook'ta hesabı bulunan ancak fotoğrafı bulunmayan insandır. Twitter, insta, swarm, whatsapp gibi platformlara hiç çekinmeden fotoğraf atarım ama facebook'tan delicesine cekinirim. Akrabalar, 10 yıldır görüşülmeyen ilkokul arkadaşları tam bir gerilim.
şahsım değildir. Zaten Sadece oyun gruplarına ve bazı oyun sayfalarına bakıyorum. Konuştuğum yok whatsapp yetiyor.
Kullanmayan yok gibi. Bu neden sorun olsun ki. Face benim kendinle eğlendiğim bir şeydir.
güncel Önemli Başlıklar