1. 91.
    insanlar tarafından garip karşılanan durum. yeni biriyle tanışıldığı zamanda ilginç tepkiler alınır.

- bıdı bıdı bıdı
    -- bıdıda bıdı bıdı
    - facebook adresini versene ekliyeyim.
    -- facebook kullanmıyorum.
    - ne .s.s, nasıl ya.
    -- ???
    3 ... hz hazret
  2. 92.
    Sevgiliniz var ve facebook kullanmıyorsanız,cok rahatsınızdır.
    ... patlayanmisir
  3. 93.
    en güzel olay. lazım olmuyor zaten çoğunun oyun oynamak için girdiği de kanıtlanabilir.
    ... edosdiyorlar
  4. 94.
    facebook kullanmadiginizi soyleyince yalanci muamelesi gormektir.
    -facebookun var mi? Kips.
    -yok kullanmiyorum
    -hmmpff tabi nse
    1 ... francesbean
  5. 95.
    cool harekettir. özel haytının özel olmasını isteyendir. oraya buraya gitmesini hava atma aracı olarak görmeyendir.
    ... ayranlisoda
  6. 96.
    facebook isimli sosyal ağın, artık yavaştan modasının geçmesinden dolayı doğru olanı yapmaktır. twitter daha kullanışlı olduğu için iyiden iyiye insanlar arasında yaygınlaşmaktadır, benim de tavsiyem facebook yerine twitter'ın kullanılmasıdır.

(bkz: facebook)

(bkz: twitter)
    ... lrzk
  7. 96.
    13 Şubat'tan beri yaptığım eylemdir, insana huzur veren bir eylem. Bilgisayarı açar açmaz facebook'a tıklamıyorsun, sürekli mesajlar birilerine birşeyler yazmıyorsun onlar sana yazmıyor oh ne rahat.
    (bkz: şizoid)
    1 ... bohem mavisi
  8. 97.
    dua paylaşımlarını gördüğüm gün itibari ile bari burdaki salaklardan kurtulurum diye kullanmaktan vazgeçtiğim sosyal paylaşım sitesinden çok saçma şeylerin paylaşıldığına inandığım yer. amacından sapmış.
    ... maori bebesi
  9. 98.
    aynen yukarıdaki arkadaşın dediğine katılıyorum adamlar facebook kullanmıyorum diyene sanki yalan söylüyor gözüyle bakıyorlar ben yıllardır * hesabımı kapattım ve facebook kullanmıyorum ama ekleyeyim diyene kullanmıyorum deyince adam acayip acayip bakıyor hani sanki adama bak bu çağda facebook kullanmıyormuş der misali.
    1 ... templeton peck
  10. 99.
    kişi için değişir . her konuda kullananlar var bu sosyal paylaşım ağını af edersin
    her bir boka yarar.
    ... nice01