bugün

benim bu gece gece görüp sevindirmiştir bu başlık 4 aydır kullanmıyorum yokluğunu da hissetmiyorum.
üstüne numaramı da değiştirdim kafam rahat şu an üstadın lafı ile son noktayı koyayım :
"bazen bütün insanları boyunlarına sarılıp öpecek kadar seviyorum, bazen de hiçbirinin yüzünü görmek istemiyorum. Bu nefret falan değil.. insanlardan nefret etmeyi düşünmedim bile. Sadece bir yalnızlık ihtiyacı."
Facebook arkadaslarla bağlantının kopmamasi icin ideal bir yer daha guvenilir digerleri olmasa da olur aslında. Boyle bir erkek yoktur varsa da telefonu bozulmuştur.
instagram ve WhatsApp var diğer 2si yok. instagram'ı 3 4 aydır kullanmıyorum. WhatsApp 'ı da haberleşmek için.
Benim erimdir. Sadece Whatsappı vardır. Yerim onu.
En tehlikelisi.
84 yaşında olması muhtemeldir.
sosyal medya adına sadece gmail hesabım olarak aralarında bulunduğum erkek grubu.
Instagram ve snapchat haric diger ucluyu kullaniyorum cok aktif olarak kullanmasam da. Ihtiyac dahilinde yada arada bir can sıkıntısını o anlik gidermek icin bakiniyorum.
Sözlüğü vardır bundan daha kötü alışkanlık mı var?
Arkadaşım olur kendisi... bir tek whatsapp vardı. Şimdi instagrama geçti. Başka da açmam diyor...
Vardir da yoktur.
Dogim gunun kutlu olsun tugce.
benim babamdır. evet whatsapı bile yok. her telefonla konuşabiliniyor zaten, ne gerek var diyenlerden. swf.
Hadi instagramı, twitter ı siktir et de whattsapsız olmuyor.
Hadi instagramı, twitter ı siktir et de whattsapsız olmuyor.
Varlar ise var olmaya devam etsinler.
ununu elemiş eleğini asmış erkektir.
Kömürlerin içindeki elmastır o bulunmaz hint kumaşıdır.
uludağ sözlük hesabım dışında hiçbiri yok.
benim bu sadece uludağ hesabı vardı o da silik yedi tam bir rezillik odun gibi yaşıyorum.
Hadi hepsini anladım da WhatsApp'ı olmayan adamın işsiz olma ihtimali çok yüksek. Hayır gelmez yani.
evlenelim?
Asosyal ve eziktir.
işte o ben! Mutluyum oğlum sosyal medyanın esiri değilim en azından.
hepsini kullandım, artık sadece wp kullanıyorum. arada bi fark yok. ben yine aynı ben