bugün

benimdir.

sosyal medyada zaman öldürecek halim yok.
twitter aptallar içindir.

instagramsa twitterın okuma yazma bilmeyenler için yapılmış halidir.

gibi bir replik vardı bir dizide. hangi dizi hatırlamıyorum şu an.
Demek zamanınız yok * , atomu iki dakika bırakın kenara sonra yine parçalarsınız be oğlum. Beni mutlu değil aksine mutsuz ettiğini anladığım andan itibaren -ki yaklaşık 7 sene oldu- kullanmamaya başladım. Bence olmasaydılar eminim her şey daha iyi olurdu. Hatta son on yılı silsek olmaz mı?
Güvenilmez erkektir. Fake çalışıyordur.
Erkek demişsin ama bu bildiğin adam.
vatsap iyidir, gerisini zikdiredin.
bir de bunu belirtme gereği duyup, cool olduğunu sananlar var. kullanmak ya da kullanmamak sizin bir tercihiniz olabilir ve normal bir durumdur. sanki dünyayı kurtarmış gibi havalara girmez misiniz lütfen.
Tercih meselesi olan durum, bunu bir pazarlama argümanı olarak kullanan da bir sürü kişi var. " yok ben facebook twitter kullanmıyorum, zamanım yok " gibi.
Benimdir kullanmamam için bir sürü sebep var
ilki fotoğraf çekilmeyi sevmiyorum bırakalım içinde yaşadığımız anın tadı çıksın illa çekeceksek de tamam bir tane çek anı olsun ama paylaşacak ya 869 tane fotoğraf çekip filtrenin gözüne vurup öyle paylaşılıyor anca.
Siyasi yönden de insanı çıldırtan cehaletin kokusu ekrandan yüzünüze vuran +30 yaş paylaşımları mevcut gördüğüm yerde onlar adına ben utanıyorum
Ayrıca hayatım boyunca sosyal medyadan hatun kovalamadım ve bu yaştan sonra bu kalite düşmez.
kendisine ulaşmanız için sms ya da dakika paketinizin olmasını gerektiren erkektir.
Kendini elalame ifşa edecek kadar bagnaz olmayan erkektir. Ben malsam malımdır. Bunu resmiyet dokmeye gerek yoktur. Mükemmel bir his aslında. Telefon zaten kimsede yok. Gerisi Facede paylaşım yapılmayan sayfaya bakıp bakıp çıkar.

En güzelidir. Nerde cokluk orda kokluk.

Evlendiği vakitte bu tür şeylere vakit harcamak yerine sevdiği kişiye çocuğuna harcar.
Whatsapp hariç kullanmıyordum bir ara. Ama baya oldu o bir araya ve çok uzun sürmedi sanırım bir sene kadardı.
Bunlardan hiçbirisi yok ama sözlükte takılıyor. Vay arkadaş ya.
snapchat i vardır.
mumla aranan erkek tipi. Ama kendin hepsini teker teker kullanırken öyle erkek istemek gülünç duruyor olabilir biraz.
ilk defa kendisini anlatan bir başlık gördüğü için sevinen erkektir.
pamuklara sarılıp saklanması gereken erkektir.
Benimle tanismasini istediğim erkek.
Cep telefonum bile yok.
Bulunmaz, ama bulursam affetmem.
Olabilir mi? Lütfen olsun cünküü. Üşendim capsi hayal edin artık.
ben diyecektim ama hepsinden kaybediyorum olsun amk ben boyle mutluyum kime neeeeee??
KAYBETTiK ALBAYIMM.......
whatsapl dışında benimdir . saygılar.
bulursanız evlenin, ben evlenmem de siz evlenin ama.
Benim. ister inanin ister inanmayın.