bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kazma kürekle düşmanı yurdundan kovmuş bir nesilin evlatlarına yakışmayan sanrıdır. bu koyduğumun facebookunu kim çıkardıysa artık herşeye onunla tepki vermeye başladık. teröristler asker vurur, ertesi gün sikindirik bir grup "terörü lanetliyoruz", pkklılar elini kolunu salayarak devlet töreni ile ülkemize girer, doğu adeta başka bir devlete çevrilir, bizim halk hemen sikindirik bir grup açar, facebook ta paylaşır. birde "paylaşmayan türk değildir" diye yazarlar. ulan nasıl hazmediyorsunuz bu durumu? vatan elden gidiyor çıkın sokaklara protesto yapın, bir gün de bankaları biz taşlıyalım amına koyim. hep o ibneler mi taşlayacak? polis onlara dokunmuyor bile. ancak bizi sikiyor görmediniz mi televizyonlarda.
    bitsin artık bu sanal milliyetçilik. siktiğimin facebook una bakarak kimse bizi kaale almaz...ispanyollar eta belasından facebook ile kurtulmadı ey gafil!
    http://www.milliyet.com.t.../03/12/dunya/axdun02.html
    22 -1 ... biliqnamyturqan
  2. 2.
    dostlar alışverişte görsünün sanal versiyonudur, hayırlı olsun...
    2 ... loopus
  3. 3.
    bir milyon kişi toplamaya çalışmaktır.
    1 ... mistletoe
  4. 4.
    Sanal alem dışında bir türlü bir araya gelememenin sembolüdür.
    1 ... berkay3f3
  5. 5.
    her an "facebookla vatanın kurtulamayacağını sananlara nah çekenler , arkadaşlarını davet etmiyeceksen gelme" diye grup kurulabileceğini düşündüğüm durum.
    1 ... lenfer
  6. 6.
    facebook meretiyle kahramanlık yapacagını ve vatanı onla kurtaracağını zannetmektir. efendim,ben gerçekten bu illeti kullanan insanlara acıyorum. vatanla milletle ilgili gruplar açarak vatanını seven vatanına sahip çıkan biri oldugunu sananlar elbet yanılacaktır. hayır ne var onu da anlamış değilim videoysa git youtube a izle kardeşim, nedir bu gençlerin facebook aşkı?

atatürk ün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik sadece bir internet sayfası başında vakit geçiriyor.gerçekten çok yazık.annemin klasik bir lafıyla bitirmek istiyorum. seni onlar kurtarmayacak yavruum!
    1 ... yerappa
  7. 7.
    acayip acayip eciş bücüş ruhsuz gruplar açmaktır...

iddia ediyorum meclise karşı g.tünü açacak 70 milyon bulurum*
    1 ... chankirili
  8. 8.
    en güzel bayrak türk bayrağı diyenler xD
    en iyi millet türkler diyen xD
    amerika bayrağının 1 milyon hayranı varsa bizim 50 milyon olur xD

e hadi tamam ciddi bi grup açıyorsun bu ne lan xD. siktir git!
    1 ... klima muhendisi
  9. 9.
    sanmakla sınırlı kalmaktır. sadece bu tür yerlerdeki bu aktivitelrle sınırlı kalıyorsa yapacağını zannettiği şeyi zaten sadece zannediyordur. ama biryandan da düşünüyorum da dostlar, ne sakıncası var? emo emo pozlar verip akşama kadar "ayyy, aşkitooooom, cınıımm, çk güselll" şeklinde saçma salak video ve grupları paylaşmaktan başka işe yaramayan insanlar olsalar daha mı iyi? en azından duyarlılığını belli ediyor. ne şimdi herkesin sokağa dökülüp pekakaya cihat etmesini mi bekleyelim. yapmayın canım!
    ilk bakışta anlamlı gibi görünse de bütün değerlerimi küçümseye küçümseye bizi vaçgaçirmeye çalışan ucuz kurnazların bir numarası mı diye de düşünmeden edemiyor insan. bilmiyorum amuk!
    1 -1 ... ruhumorceyda
  10. 10.
    ''hadi durduk yere 1 miliyon olalım. sonra grubun adını koyarız'' diyen zihniyetin sanrılarındandır.
    -1 ... kukumela