bugün

genel olarak 1 ay bile değildir.
ama bir süreliğine kapayıp ilerde tekrar açarım kafasıyla dondurup 2-3 ayı geride bırakan kitlenin geneli daha açmamak üzere hayatına devam eder.
31 araliktir. Yilin ilk gunlerinde tekrar acabilir.
2 yıl dayandım efendim. dayanılmayacak gibi değil merak etmeyin. hiç koymuyor facebooksuz yaşam. oyun istekleri gelmeden de yaşamınıza devam edebiliyorsunuz.
tam olarak 6 aydır. hala da açmak gibi bir niyetim yok.
2 gun oldu.

edit: dondurali iki gun oldu yoksa bir yil donuk kaldigi da olmustur.
uzun bir süredir. üç yıldır kullanmıyorum pişman değilim.
dort yildir kullanmiyorum. Hic eksikligini hissetmedim.

Tanim: uzun bir zaman dilimidir.
9 aydır kullanmıyorum. Yalan olmasın bazen açmak istiyorum; bi arkadaşımın şifresini biliyorum, oradan bakıp da yemek resimlerini koyan ve bazı aktivist egoistlerin varlığını hatirlayinca neden kapattigimi hatirliyorum ve açma isteğim tekrar yok oluveriyo.
Tam olarak 2007de facebook açtım ki o zaman tr uzantısı bile yoktu, 2009da dondurdum. O gün bugündür donuk. Ya da silik bilemiyorum. Mıtlıyım, gururluyum. Arz ederim.
2 sene. zerre sikimde değil.
an itibariyle 3 ay 20 gündür.
Tutulan nefesten ya birkaç eksik ya birkaç (sn) fazla.
3 senedir. umrumda bile degil.
2014-2009= 5yıldır.
sözlük hesabını donduran insanın dayanacağı süreden kesinlikle daha uzundur. kendimden biliyorum. bağımlilik yaptı amk sözlükten çıkamaz oldum. kopamiyorum senden sözlük bana karı bul.
2 sene önce yaklaşık bu zamanlar kapatmıştım. hala da açmadım. benden sonra çoğu arkadaşım da kapattı zaten bi olayı kalmadı diye.
Kişinin iradesine göre değişir. Kaç yıldır kullanmadığımı hatırlamıyorum bile düşünün.