1. 1.
    eski bir facebook kullanıcısı olup, twitterın ne işe yaradığından haberi olmayan *, bu sebeple twitterda hesap açmayan, feysbukuyla mutlu ve mesut olan insandır.
    3 -1 ... tifosi
  2. 2.
    insan değildir hayvandır mesela eşektir veya öküzde olabilir. facebook hesabını al sen ama twitter alma lan parayla mı satıyorlar sanki? paralı olsa alırdı vallahi. siktir git hele ordan sözde insan seni.

ne işlerler uğraşıyoruz şuna bak.
    5 -3 ... seni cilgin hadi oradan
  3. 3.
    twitter in saçmalığını farketmiş insandır.
    3 -2 ... imilhan
  4. 4.
    twitter alsa bile sonradan "bi boka yaramıyo lan bu" diyerek hesabını silen insandır. facebook insanı denilen kısmın büyük çoğunluğunu bu grup oluşturur.
    bunların birçoğunun friendfeed hesabı da yoktur.
    2 ... tanri
  5. 5.
    biz neler gördük evlat..msn i olmayıp facebook u olan.twitter ı olup _58 li msn kullanan.
    1 ... islak guru
  6. 6.
    twitter'ı denemiş ve beğenmemiş insandır.

facebook'da "ne düşünüyorsun" kısmını arka arkaya doldurur ama twitter'a gelince beğenmez kıçımın kenarı. tabii ama bunlar twitter'da fotoğrafların altına "ayyy çoh tatlıııı, yiriiiim" diye yazamazlar, iki haftada bir ilişki durumlarıyla oynayıp ona buna kur yapamazlar. bi'de ne hikmetse facebook ya da twitter'ı statü göstergesi olarak görürler. lan bi'defolun gidin manyak mısınız?
    1 ... vots
  7. 7.
    Facebook hesabı olupta twitter hesabı alacak olanları si....larmı ki almıyorsun.
    ... karakitap
  8. 8.
    (bkz: beni diyo abi beni)
    ... den yparxei gyrismos
  9. 9.
    (bkz: ben kaçıyorum o buluyor)
    ... sinner mirza
  10. 10.
    (bkz: hay a q burda da deşifre olduk)
    1 ... solid snake