1. 1.
  artık gerçekten çalışan uygulamalardır.
  misal: http://apps.facebook.com/begennnsamet
  gerekli koşullar:
  yaşınızın 18 den büyük olması zaten değilse sözlükte işiniz ne.
  abonelerinizin açık olması.
  bir de paylaştığınız durumun herkese açık olması.
  bunun gibi 3-4 tane daha uygulama var isteyene atabilirim özelden.

  edit: arkadaşlar abone olmanıza gerek yok uygulamayı yapanlara ama. ben oluyorum yeni uygulama yaptıkları zaman duvarlarında paylaşıyolar.
  ... katilimci sozluk
 2. 2.
  (bkz: yaptılar oldu)
  1 ... hayrettin bisey
 3. 3.
  (bkz: durumumu beğenir misin)
  1 ... anengineer
 4. 4.
  durum paylaştığında hemen başkalarının fotoğraflarını veya durumlarını beğenme politikası.
  ... titokzatos
 5. 5.
  Artık iyice bokunun çıkarıldığını gösteren uygulamalardır. Geçen gün kendi paylaşımımın altına bir kız arkadaş yorum yaptı aynen şöyle: zaman tünelinden çıkarım çıkarım dedim bak ne oldu şimdi gördünüz mü. 5 dk sonra geldi ben kendim yazmadı diyor. Bu da program zımbırtısındanmış. Ya arkadaş yani ergenler, XD'ler q'lar w'lar gerçekten umurumda değil. 2-3 saat kendi kendime arkadaşlarımla geyik yapıp muhabbet edip 1-2 video izleyip zaman geçirmeye giriyorum zaten. Ama bu salak programlar yüzünden yemin ederim açtığımdan beri ilk kez kapatasım geldi facebook'u. Yani biz bir toplu yere girince böyle amına koymamız mı lazım ille? Artık bu kadar insanı bezdirmemiz mi lazım? Nefret ettiriyorlar insanı zorla. Bir açıyorum duvarı kocaman bir afrika mango bilmem nesi, diğer gün 1 haftada 10 kilo verin bilmem nesi. Lan bi siktirin gidin. Buradan kazanacağınız 3 kuruş boğazınızda kalsın arkadaş ayda 5 tl verelimde paylaşmayın reklamları. Türklerden nefret etme nedenleri bu olsa gerek. Merak ediyorum norveçli bir elemanın duvarında böyle şeyler oluyor mudur? Hiç sanmıyorum olduğunu. Bizim sadece para kazanmaya odaklanmış orospu evladı moronlarımız, insanlar tamamen kapatana kadar sömürmeye çalışıyor birşeyi.
  2 ... gercek tosun pasa
 6. 6.
  facebook'un ne kadar çığrından çıktığını bi nebze de olsa gösteren uygulamalardır. aynı furyanın takipçi arttırma yöntemleri de vardır. insanlar garip bi şekilde oldukça rağbet de göstermektedir.

  anlaşılmamıştır. hayır kardeşim paylaştığın durum güncellemesini, bağlantıyı o kadar insan beğenmiş gibi gösterince eline ne geçiyor?
  ... squirtlesquad
 7. 7.
  14 yaşındaki kuzen aracılığıyla haberdar olunan uygulamalardır.

  (bkz: sana da atayım mı 300 beğeni)
  (bkz: ergen kokan hareketler)
  1 ... hapsurup
 8. 8.
  Çok güzel uygulamalardır. Sayfaların paylaştığı gönderilerin altına yorumunu ekle, sonra gelen beğenilerin keyfini çıkar. Tavsiye ederim.
  ... amcam in c si