bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    öncelikle başlığı 50 karaktere kurban verdik. orjinal hali;
    facebook da yabancı insanlardan fotoğraf altına yorum alıpta delicesine sevinen insan. ben olsam sözlük bende izin vermem buna, ne lan nasıl başlık bu pezevenk. neyse efendim.

--spoiler--

- emre, geçen yine feyzboktayım.
    * hahahah, lan it daha okunuşunu bilmiyon, ee sonra
    - bi baktım tattsyana kolikova diye biri yorum atmış. hehehe
    * hastir ibnesin biliyosun di mi, ne yazmış
    - great yazmış abi ya, am*na koyim ya. ehehehe.
    * ???
    .....

bağğyan fotosu...

- off canım, çok seksisin, yanında olsam varya, of of of.
    kızımız cevap vermiyor.
    * oğğlum fake bu am*na koyim, yazmayın.
    - kardeş fake make taş gibi hatun am*ına koyim.
    derken yabancı bir arkadaş geiyor.
    + ohh shit, you are sexyy * (en gıcık olduğumda sona bu işareti koymaları yok mu, puş herif)
    kızımız sahneye çıkar.
    > oh, thankssssssssssss * * :).

--spoiler--

feyzbukla kafayı bozmuş insan, hayvan gibi anlattık ama insan bunlar efendim.

bu tipler yabancıdan yorum alınca böyle çok sevinirler. ne biliyim klavyeye vurmalar, olmadı ters çevirip üstüne oturmalar. bu kadar ayrımcılık yapılmaz ki, burdan feyzbuktaki aslıya sesleniyorum, ben davidten daha güzel yorumlar yaptım, ayıp değil mi senin yaptığın, bu nasıl insanlık. nedir bu türk erkeği fobisi.

erkekler ise bambaska bir alemde, yorum yapan sanki verecek kadar sevinir bunlar efendim. kızlara göre daha normaldir ama, bakarsın kız türkiyeye tatile gelir. gider bir çay ısmarlar. ee rusya da havalar nasıl, bizim bi rus arkadaş vardı tadında konusmalar yaparsın.

not: yapmayın hoş şeyler değil bunlar.
    4 ... hertar lazim bize
  2. 2.
    -inanmıyoruuummmm berkecaaan brad pitt resmimin altına yorum yazmış
    -hadi ya.. ne yazmış?
    - yarın saat 3 te taksimde buluşalım mı yavrum çok seksisin yazmış .ay inanmıyoruumm bizim kızlar manyak kıskancaak
    -böyle mi yazmış türkçe ??
    -eveeet.
    -salaksın.
    6 -2 ... meydanbenim
  3. 3.
    - thanks maria.
    - really nice.
    - so cool. gibi son seviye(!) ingilizce gerektiren cevaplar vermekten kaçınmayan insandır.
    3 ... pinaa
kapat