bugün

kim olursa olsun zerre kadar sikimde olmayacak olay.
(bkz: da değil ta)
(for example: senin ta a...)
(bkz: ocak dışısın)
ekleyipte silenlerden farkı yok, silinmek için kabahat için işlenmemişse bir müddet sonra çocukluk gözüyle bakmak gerekir, var böyle yapanlar eklerler konuşmazsın silerler, konuşursun silerler dengesizce bir şey ortası yok, keşke kadın milleti derdini doğrudan ve düzgünce anlatabilse ve bizde çökmüş bir kilisede toz bulutlarının ardından çıkıp etrafa ışıklarımızı yayıp aydınlanabilsek mesela *

http://diablo.incgamers.c...l-breastplate-artwork.jpg

bu söylediğime bende inanmıyorum sözlük boşver, 1000 de 1 açıkça derdini anlatan kız kişisi.

kısacası acizlik gözüyle bakılması lazım gelen olay, silinen arkadaşlar kız yada erkek umursamasın bile.
bolca başıma gelen, bolca da şahsım tarafımdan uygulanan eylemdir. 20 kadar kişiyi ben şutladım, 10 kadar kişi de beni... umrumda da değil bir kişi hariç. adam benim tüm paylaşımlarımı beğenirdi, oyun isteği falan bile yolluyorduk birbirimize, kız arkadaş mevzusumudur nedir? şutlandım. o adam dediğim şahıs öylesine bir adam değildi işte bir tek o üzdü beni...
hiç bir anlamı olmayan eylemdir. olsa ne olmasa ne. sosyal mecrada arkadaş olmadık ki arkadaşlığımız da orada sonlansın.