bugün

yalnızlığın dibidir sözlük.yalnızlığın son evresidir.
hele bir de resim beğenilsin. cümbüş var.
yalnızlıktan facebook kullanmayıp, coolum diye geçinmektir.
sahte beğenilerdir. acınacak haldedir.ama ne yapsın be sözlük o da öyle mutlu oluyo işte.
dibe vurmuş kişidir. O kadar yalnızdır ki birinin onun yazdıklarını okuması hoşuna gider.
bir ruh hastalığı olarak (bkz: teşhircilik).
dürtüldüğünde timsah yürüyüşüne kadar uzanan mutluluktur.
sanal hayatın getirmiş olduğu sanal mutluluktur.

bu kadar sanallık yerine dışarı çıkıp ağaçtan, çiçekten, denizin dalgasından mutlu olun.

gerçek hayat daha güzel.
ego tatmin durumlarıyla alakalıdır .
bunun bide sözlük formatı vardır ; artı oy alınca mutlu olmak

ve son olarak (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
mause"yi klavyeden çok kullandığının göstergesidir. Yalnızsındır anlamalısın bunu.
Anlam veremediğim durumdur gardaşş. Adam sevgilisini resmini veya eşini paylaşıyor karşı fotoyu didik didik inceliyor. Ee sonuç adamın sevgilisini beğeniyor. Tühh böyle zihniyete.
her gün değişen dünyamızda artık mutlu olmanın çocukluğumuzdaki gibi kolay olmamasından kaynaklanabilir. telefonu cebimize sokup kafamıza kaldırdığımızda lüks tüketim konusunda çok hızlı gelişen canım ülkemde geliri dar olan vatandaşlarımızın mutlu olacağı sayılı şeylerden birisi de budur belki.

yani interaktif sözlükte ancak böyle bir entry ile başlığa yazabilirdim. bu konu yüz yüze açılmış olsaydı; sanane amına koduğum adamı, ancak böyle mutlu olabiliyor belki diye sövebilirdim. herkesin hayatına kimse karışamaz.