bugün

faceapp uygulaması ile yüzün yaşlandırılmasıdır. arkadaşlar sabahtan beri ciddi anlamda mide bulandırıcı şekilde yüz yaşlandırma fotolarınızı görüyorum. yani herkes neden yapıyor hani merak edip yaptınız neden sosyal medyada gözümüze sokuyorsunuz. bir şey keşfedilmeye görsün hemen ayağa düşüyor.
Ben de denedim. Evet.
Erkekleri yakışıklı kadınları oldukça çirkin yapıyor nedense.
hemen baş göstermiş ve üzerinde en az bir hafta süren goygoyların, gözümüze sokulmak istenen paylaşımların yapılacağı efekttir. maalesef mi desek artık bilmiyorum.
herkesin storysini dolduran efekt. ben de denedim yaşlanmadan ölmem gerektiğini gördüm.
bu program bende 1 seneden fazladır var neden bu sıra popüler oldu anlamadım.
Kullanmayı düşünmediğim uygulama zaten yeterince yaşlı ve yorgun görünüyorum.
instagram ve benzerlerini kullanmayınca böyle Flash tv'den fırlama gereksiz uygulamalardan haberiniz olmuyor tabi.
Boş şeylerle uğraşıyorsunuz azizim.
yine boku çıkarılan bir uygulama.
kendimi yaşlandırınca babama benzedim. fotoğrafı babama attım profil fotosu yaptı her yere amk. soranlara benim diyormuş.
Denemediğim uygulama.

Fakat kodlarını biliyorum. *
Geleceğe dair o kadar beklentim yok ki, kullanmadım bile.
Onu bunu bilmem de boş bir şeyle ilgilenen insan boşsa, ona tanık olan insan da bi derece azı boştur.

Bunun hakkında yazan ben de, bir derece azınız boşum.
Çıplak ayak fotolarından sonra baygınlık getiren ikinci instagram story bitki örtüsü. Bunlara Bir de spotify şarkı listesini de ekleyebiliriz. Gerçi şu ikisi yanında bu o kadar göze batmıyor.
biz paintle yapılan yaşlandırma tekniklerine alışkınız, bunlar asla etki etmez!

yalnız gitgide anneme benzeyeceğim...
Yeni instagram bitki örtüsü ay gına geldi cidden.
Paylaşımlar yüzünden girmiyorum sosyal medyaya. Yaşlandık reis, dertler çökertti, yaşlıyken ben gibi yorumlarla paylaşımlar devam ediyor.
Yaşlılığım bile çok güzel gururla yaşlanmak istiyorum.
Hocam biz bu konuyu daha önce işlemiştik. Neden geri döndük anlamadım.
Yaşlılığımla gurur duydum. Sizde deneyin derdim ama moraliniz bozulabilir.
ne prim yaptı amk, kusacak kadar yaşlı fotosu gördüm.
hayır herif 60 yaşında face bilmem ne zıkkımla kendini yaşlandırıyor. gerek yok babam faceayna uygulamasını kullan sıfır elektrik sarfiyatı ve sar maruziyeti ile izle yaşlı suratını akşama kadar.
gereksiz prim yapan leş uygulama, neden aniden bu kadar popülerleşti anlamıyorum. biz bunu bir sene önce yapıyorduk bir kere.
beni tövbe estağfurullah garip gurip şeylere çevirmiş uygulama. bir dayıma benziyorum, bir budist rahiplere benziyorum. ne bok iş lan bu amk!

o top sakalı uzattık iyice ondan oldu hep.
Uzun zaman sonra bir akıma kapıldım.
Ailemi ve arkadaşlarımı da alet ettim.

Utanıyorum.
instagramı huzurevine çeviren uygulama.
"Millet yaşlanmaya ne kadar hevesliymiş" diye düşündüren uygulama.
güncel Önemli Başlıklar