1. ?.
  fabrika içindeki her türlü faaliyetten sorumlu olan fabrika müdürlerinin sahip olması gerekli yetenek, birikim, yaklaşım tarzı ve eğitim seviyesi ile ilgili özelliklerdir.
  (bkz: fabrika müdürü)
  ... pilotmont
 2. ?.
  fabrika müdürü genel karakterleri 3 gruba ayrılabilir

  statukocu müdürler: mevcut düzeni devam ettirmekten başka bir amaçı olmayan, disiplin ve otoritesini her alanda korumaya çalışan bunu için fabrikada hakim zihniyetin yanında olan, onların dümen suyuna girmiş müdürlerdir.

  kavgasız gürültüsüz bir fabrika isteyen patronların tercihidir.
  fabrikaya bir katkıları olmaz. tez zamanda modern yöneticilik zihniyetini kazanmaları için eğitime tabi tutulmalıdırlar ya da kapı gösterilmelidir.

  ustabaşı zihniyetli müdürler: bu tip müdürler, alt kademelerden yetişmiş fabrika müdürü seviyesine yükselmişlerdir. eski alışkanlıklarından kurtulamazlar. daha önce sorumluluğunu aldıkları, departmanlardaki işlere müdahale ederler. beden gücüyle çalışmanın önemine inanırlar.

  bilimsel yaklaşıma sahip müdürler: verecekleri kararlarda, istatistik, modern üretim teknikleri, sistem ve süreç anlayışına sahip müdürlerdir. uzun dönemde fabrikanın ilerlemesine büyük katkıları olur.

  yerleşik zihniyetle sürtüşme halindedirler. modern yaklaşımlı sistemleri uygulamak için çok çaba sarfederler bu yüzden de sık sık kopmloya uğrarlar.

  aklı başında patronların desteklemesi gerekn insanlardır.

  e hani fabrika müdürü özellkileri derseniz. bilimsel yaklaşıma sahip müdürler, kategorisine bakabilirsiniz.
  ... pilotmont
 3. ?.
  dayı tarafından konuya hakim olduğumdan rahatlıkla söyleyebilirim ki; kel olmak.
  evet. kel olmayan bir tane fabrika müdürü göremezsiniz. görürsenizde mesaj atın, ayar verin bişi yapında haddimi biliyim.
  1 ... amoresperros
 4. ?.
  1 adet döner koltuk afillisinden
  1 adet ahşap masa.

  olay tamamdır.
  2 ... yamukprensesvekedicuceler
 5. 1.
  Faşist,burjuva insanları ezmeyi seven,şişko,çok baklava yiyen ,karısını aldatan ,onca yıllık karısını dövüp, 20 yaşındaki sevgilisine hediye alandır.
  2 ... croshifseytan