bugün

şu an ibiza takımının 3. kalecisi konumundadır. Zamanında fulham'a transfer olmasaydı belki de kariyeri daha parlak olabilirdi.

tanım: Beşiktaş'ın eski kalecisidir.
mallorca'da bu sezon en lig maçına kasım ayında çıkmış kaleci. karius kovasından kötü olması mümkün değil, yıllık 1.5 milyor örodan 3 yıllık gelsin başlasın.
ingiltere Premier Ligi'nde sezonun en kötü 3 transferinden biri olarak gösterilmiş. şaşırdım doğrusu fabri iyi kaleci aslında. takımında hep yedek soyunuyor. ya da premier ligi öyle kalite bir lig ki bizim iyi sandığımız adamlar orada vasat çıkıyor. çözemedim.

https://www.cnnturk.com/s...ansferden-biri-gosterildi
Şimdi asıl kendisi Beşiktaş'ı arıyordur. Zira gittiği fulham ligde sonuncu sırayı parsellemiş. Umarım döner birgün.
Özlersiniz böyle.
neredesin benim reconquistadorüm.

boşluğu dolmayan efsane kaleci.
Özlenerek aranan kalecimiz...
bana göre beşiktaşın son dönemlerde yaptığı en büyük hata bu adamı başka takıma kaptırmak olmuştur.
Net olarak ligin en iyi kalecisiydi .

Çok arayacağız.
Avrupa maçlarına özgüvenle,azimle ve hırsla çıkardı. Bu da onu Bjk içinde güvenilir kılıyordu.
Tolga ise özgüvensiz ve bir kaleci.

T:Bjk'nin çok arayacağı kaleci.
beşiktaşın yaptığı en büyük hata.

geçmiş olsun.
ilk Maçta 2 tane yemiş kova. Oynadığı takımda çöp. Bu sene fulham’ı averaj takımı yapar. Evet.
Bjk’den çok kendisinin isteğinden dolayı satışı olan kalecidir. Adam premier ligde oynamak istiyorum siz bu sene satmazsanız ben seneye sözleşmem bitince gideceğim her iki tarafta kazansın, dedi. Biz de onun gibi iyi bir kaleciyi kaybettiğimiz için üzgünüz, sonuçta hiçbir takım ligin başlamasına 2 hafta kala as kalecisini satmak istemez ama olması gereken buymuş demek ki.
Basın toplantısında ağlayarak veda etmiştir. Hem duruşuyla hem sporculuğuyla kendini bize sevdirmişti, ne diyelim yolu açık olsun. Seni unutmayacağız fabri!

Link:
tamamdır artık. fenerbahçe garantili şampiyondur.
en iyi adamınızı kaybettiniz.

görsel
önemli hatalar yaptığın oldu ama genel olarak çok sevdik seni. 11’in en yakışıklısı, meleğim yolun açık olsun.
uzun bir aradan sonra kalemizde güvenebileceğimiz bir kaleci bulmuştuk, kimyadısa tuttu bizimle, sevimliydi de kerata.takımı sahipleniyordu, elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyorduk...

bazı mevkiiler ''değerini bulursa satılmaz'' oyunculardan oluşur ve kalecide bunlardan birisidir. ben bu seneden pek umutlu değilim açıkçası.

yerine kim gelecek, nasıl olacak bakalım göreceğiz.

herşey için çok teşekkürler sevimli kartal.
Kap’a bildirildi. Evet.
geldiği gün kimse inanmasa da inanıyordum kendisine. maksimum verim verdi ve giderkende güzel bir para kazandırdı yolu açık olsun.

6 milyon euro'ya kaleci satmak başarı. kaleci pazarını düşünürsek.

gerçi bank asya takımlarına 1.5 milyon euroya 4. kalecisini satanlar yanında pek bir başarı sayılmaz.

neyse konumuza dönecek olursak cordoba bile gidebildiyse herkes gider bu kulüpten daha iyisini bulmak koşuluyla.
A sporda veda eden futbolcu. Evet.
elveda latin efsanesi.

ave fabrius augustus ramirus morituri salutant.
Seneye fulham maçlarına göz ucuyla bakmak gerek, ağlamalı, zırlamalı sahneler görebiliriz.

Şöyle çalım atmaya çalışıp göt olmalar, sonra kameraya doğru ağlamalar..

Bu çöpe bu para iyi, unutmadan; sözleşmesine mutlaka 2 karton lark uzun da ekletsin, büfe falan bulamazsa zulası olur kötü mü Hahahah..
yalan haberdir , spor medyası malum transfer sezonu olta sallamaktan hiç bıkmaz..

Edit: doğruymuş adam gitti hı.
Çöp olan kaleci. 6 milyon vermek enayilik. Evet.