bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Eger ülkedeki parazit politikacilari, vatandaslarin ortalama sagligini ve ruh sagligini kemiren kar hirsi ile calisan kapital baronlarini, kültürel marksist vegan-feminazi ucubeleri katletmek veya agizlarini dikmek kötülükse kötüdür.

Sürekli medyadan tanimadiginiz ucubeleri, elin arabini, suriyelisini sirf din doktrini ayni kardesiniz olarak görmeye zorlayan, erkegi erkek oldugu icin ezmek isteyen bir sisteme öfke ile baskaldirmak kötülükse kötüdür.

Bir ülkenin embesilce dizilerle daha da agresif ve hastalikli hale gelmesi, götünü yikayacak su parasi yokken güzel giyinmek ve smartphone satin almaya calismasi gibi moronluklardan siddet ve baski ile yildirilmasi kötüyse kötüdür.

Bir irkin veya toplumun zorla irkinin karistirilmaya tesvik edilmesi, beyazin beyazligindan utandirilmasi, zencinin asagilik kompleksine bogulup 3 kurus sosyal yardimla suca itilmesini engellemek, irklar arasi saglikli ve dengeli iliskileri savunmak kötü ise kötüdür.

Türkün türklügünden utandirilip suriyeli ve kürtlerin avuc avuc sosyal yardim ve beles ilac almasindan öfke duymak kötü ise kötülüktür.

Cözüm nasyonel sosyalizmde. (Yahudi yakmayin ama, israile gönderin adam etsinler sopar araplari)
    -1 ... lovely bones
  2. 2.
    bakilan açiya göre insan öldürmek de kotu bi sey olmayabilir. burda asıl önemli olan bahanelerin göt deliğine benzediğini unutmamaktır.
    ... ufurukcu
  3. 3.
    faşizmin kötü bir sey olmadigini söyle savunmaya devam edeyim.

fikirleriniz empirik görüslere, bir insana lgbt oldugu icin veya seküler hümanizmin temellerine düsmancil ise, o fikri yoketmek ve sahibini her tür iskenceye tabi tutmak son derece ahlakli bir davranistir gözümde.

Isid kontrollü sehirleri bombalamak veya alevi kesmeye and icmis madimak oteli etrafindaki kalabaligi sinir gaziyla katletmek son derece normal ve ahlakli bir davranistir.
    ... lovely bones
  4. 4.
    ben bagirmazdim ama eger zayif ve hastaliklarin ölümü sonrasi saglikli bir toplum ve nesil yetisebilecekse insanliga hayirli olurdu.

insan irki her seye "live and let live" diyerek bu vebali hastalikli sisteme girdi. arinmamiz lazim.
    ... lovely bones
  5. 5.
    katılmıyorum.

biri çıkar sen müslüman değilsin der aksini onun kriterlerine göre ispatlayamazsın. biri sen türk müsün der kafatasının çapını ölçmeye kalkar öbürü der eşcinsellik hastalıktır tedavisi yoktur öbürü der bilmem ne. faşist olmak da zor.
    ... thirty eight
  6. 6.
    müslümanlik gibi hayal meyal kavramlarin kayda bile alinmadigi, kafatasciliksiz fasizm olucak. Escinselligin kökeni genetik ve hormonal kombinasyonun sonucu.

Iste öyle bir fasizm olmali ki, müslüman degil diye saldirani, lgbt sin diye saldirani, türklügünden utan diyeni yakabilmeli.

evet hayal gibi ama olabilir.
    -1 ... lovely bones
kapat