bugün

iş bu entryden sonra tescillenmiştir; (#18878622).
Beşiktaş'tan 3 gol yediği bariz belli olan takım.

F3n3rbahçe cumhuriy3ti.
yalnız şuna şaşıyorum, önce spoileri verelim;

--spoiler--
3.ayın 3.günü uzatmaların 3.dakikasında 3.golü atıp 3 puan alıp fenerbahçeyi 3.sıraya iteledik.
ve bugünden sonra f3n3rbahç3 böyle yazılır.
#18878622 (yabenlanneysebirseydemiyorum, 04.03.2013 15:56)
--spoiler--

bu kadar mı tesadüf olur arkadaş. 3. ay yapılan bir derbi ve ayın 3 üne denkgeliyor; ve ardından uzatmaların 3 dakika oynanacağını kaldıran bir hakem, iki buçuk dakika olmuş ve son yarım dakika fener atağında topu çizgiden çıkaran olcay o yarım dakkada bir de gol atmaya depara kalkıyor. gidip atıyor da. kaçıncı golü atıyor? 3.golü. kaç puan kapıyor? 3..

fener kaçıncı sıraya geriliyor puan durumunda peki?

3 lan 3..

e bırakın da artık olsun di mi?
bazı ezik fenerbahçelilerin kabullenemeyip sağa sola 8-0 gibi yazmasına karşılık yazılacak olan sözcük-harf birleşimi.
olcay şahan'ın koyulmasında baş mimarı olduğu lakap.
belli ki uzerinde cok dusunulmustur, her cengaver boyle akil urunu bir lakap bulamaz. rakip taraftarlar boyle zeki oldukca fenerbahce'min isi gercekten zor. vay anasini. uzuldum suan * *
8taş esprisi yapan ergen fenerlileri rahatsız etmiştir olcay şahan. her yerde adama küfrediyorlar azizim.
Yazması zor olduğu, okunurken de ifade edilemediği için 8taş kadar tutulmayacaktır.
G3riz3kalı g6l6t6s6r6ylı.
görsel
bir fenerbahçeli olarak hoşuma gitmiştir. 6 ve 8 in yanında 3 ile yazılacaksak daha ne olsun olm?
F3n3vbahc3 olması gerekendir. Dikkat lütfen. Öhö.
Lüt"fen"eri Avrupaya almayın amk.bu ne yaa..
dünyanın en ezik takımı. evet.