1. 1.
    askerliğimi PiLOT olarak yaptım. ne günlerdi...

Bir keşif uçuşu sırasında tam da kendi köyümün üzerinden geçiyorum. aşağıya bakIYORUM. Bir de ne göreyim. bizim uşaklar, damın tepesinden el sallıyorlar bana. dürbünle baktığımda , ne göreyim bebelerin ellerinde kuru ekmek. nasıl üzüldüm nasıl. hemen Uçağın torpido gözündeki sana yağıNI çıkardım. bir kalıp yağı, uçağına kanadının altına yapıştırdım...sonra aşağıya defalarca sorti yaparak çocukların ellerindeki ekmeklere yağı sürdüm geçtim, sürdüm geçtim!
    14 -8 ... judas
  2. 2.
    azcık ta motor yataklarındaki gresten süreydin. bal havası verirdi.
    5 ... pilotmont 1
  3. 3.
    (bkz: ziyaaa)
    3 ... usualsuspects
  4. 4.
    bırak şovu.
    ... ruzhan
  5. 5.
    güzel espri ama kara mizah bir anlamda.

köylerimizde artık tereyağı bile yok ,türkiye'nin en kaliteli elmalarının,çileklerinin ve eriğinin yetiştiği bir ilçeden ailemin bir tarafı ,dut, buğday ,hele ki baştan yazmamışım yemelik üzüm ..

hayvan azdı ama süt,yumurta yeterdi. ormandan toplanan ıhlamur kestane eksik olmazdı.

şimdi mi bir tek büyük amcamın torunu 15-20 davar + 5-6 büyük baş hayvanla direniyor köylü artık köylü denmez ya amca oğluma uyuz köyü kokutuyorsun diye. (ahır olayı)

köyde mini market-bakkal ve manav harici birde evlere minibüs servisi olan büyük market var. an meselesi internet alışverişi ile teslim.

güzel ama ağlatan espri.
    5 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    (bkz: geçenlerde yine sevişiyorum)
    1 ... cilveli ahmet hoca
  7. 7.
    Terem yagdir o. Parayi kim bulmus ki sana yag alsin.
    1 ... otisabim
  8. 8.
    Askerliğini 6. Ana üs jet komutanlığında yapmış zaar. Şayet orada sana yağ veriliyor kahvaltıda yememişse demek ki.*
    2 ... kale3112
  9. 9.
    bu kadarını vecihi bile yapamamıştı.
    1 ... kartalbey