bugün

hedefleme sisteminde diğer uçakları dost unsur olarak görmemesine dikkat edin. gerektiğinde bir uçağı dost konumundan manuel olarak düşman konumuna almak mümkün olsun. aksi halde darbe yapıyorsanız yerdeki hedefleri, darbeye karşı koyuyorsanız havadaki hedefleri dost göründükleri sürece vuramazsınız.

f16 savaş uçağı almak isteyenlere önerilerdir.
az para çok performans istiyorsanız sab-jas 39 gripen tam size göre. üstelik sadece 60 milyon dolar.
fakat arazi sıkıntım var, arsam fazla yok diyorsanız f-35. ister çatınıza ister bahçenize her yere iner.
her uçak dost gördüğünü düşman olarak görebilir, bir iki tuşa basmak yeterli
(bkz: IFF) (bkz: firend or foe system)
çok g çekmemiş olanı tercihen az dogfight yapmış olanı tercih edilmeli. birde fırlatma koltuğu çalışmışsa o uçak pertten toplamadır.
biraz çok yakıyor ama ikinci eli iyi. tam şehir uçağı, pek zorlamaz ama şanzıman zaman zaman problem çıkarıyor. alana şimdiden hayırlı olsun.
Seneye f17 si çıkcak biraz daha para biriktirip üst modelini alın 4.5g uyymlu.
ekran ışığını kısın sarjı çabuk bitiyor.
sıfır alacaksanız mutlaka yetkili bayiden alın yada özel olarak yaptırın. sanayiden galeriden f16 alınmaz. 2. el alacaksanız üzerinde "darbe", boya olmamasına dikkat edin. km si yüksek olmasın, opsiyonel aparat değildir geri vites ve arka park sensörü takılmış f16 almayın.
o paraya mig alınıp modifiye edilir.
kısaca almayın.
Tüplü olmasına dikkat edilmelidir.

Eğer ortak alınacaksa d modeli alınmalıdır. Yok ben yalnız takılırım derseniz c tam size göre.

iniş için pistim yok derseniz f 35 alabilirsiniz. Tavana, bahçeye, ağaca nereye inerseniz inin.
Az daha bekle f35 geliyor.

Aldın mı en iyisini alıcaksın.
tok kokpit seslisini alın. ayrıca çok yakıyor diye tüp taktırmayı düşünmeyin, yirmi bin fitten sonra araç güçten düşüyor.
basuret belgesi lazım.
boyası, kazası var mı diye plakadan kontrol ettirin. bir de bir motorcuya gösterin abi öyle pat diye alınmaz bir anda düşer falan. mazallah.
inişte sürtünmemiş olsun
birde it dalaşına girmrmiş olsun.
var mı şöyle temizinden sonic patlama yapabilecek.

sahibinden olursa tadından yenmez pazarlık sünnettendir hayırlı işşşşler.
Tüp taktırmanızı tavsiye ederim az yakar çok kaçar .
e sınıfı ehliyet almayı unutmayın. bir de src lazım.
güncel Önemli Başlıklar