1. 129.
    Evde yapılanı, hazırlardan çok daha iyi olan yiyecek. Hazırlar arasında en iyisi de düşük şeker oranıyla Tuğba kuruyemişinki. Hatta şekersizi de var ama tatlandırıcı var mı içinde bilmiyorum.
    ... lorne malvo
  2. 130.
    Katkısızını bulabilirseniz fıstık ezmesi sağlıklı bir yiyecektir, şekersiz olduğu sürece kilo da yapmaz.
    Zira kabuğundan arındırılmış yer fıstığını az suyla robotta çekmek suretiyle evde de yapılabilir ve arzuya göre balla birleştirilebilir ama suyu doğru ayarlanmalı.
    3 ... nardaninciler
  3. 131.
    Şekerli olanından Kahvaltıda yarım kavanoz yediğim mükemmel yiyecek. Nutella falan hikaye benim için.

Pofudukluğumdan sen sorumlusun... *
    3 -1 ... felisdomesticus
  4. 132.
    Şifa kaynağı ve sporcuların enerji dostudur.

Ev yapımı satan arkadaşım var isteyene satılır. *
    ... esmer cocuk
  5. 133.
    fıstık ezmesi
    1 ... de34
  6. 134.
    fıstıktan üretilen bir ezme çeşidi.

oğlum uygulatma bana şimdi durup dururken, evde basınç yok.

edit: arkadaşlar inanmayın yalan söylüyor, denedim olmadı. fıstıklı cheetos oldu.
    fıstık ezmesi
    18 -1 ... elmas bogazici
  7. 135.
    tuzlu ve parçacıklı olanı makbuldür. ayrıca balla karıştırılarak yenilmesini tavsiye ederim. hazır ballı olanlarını almayın.
    1 ... kurenai
  8. 136.
    Amerikalı annelerin, çocuklarına hazırladığı sandviçin olmazsa olmaz malzemesi.

Yahu biriniz de, fıstık ezmeli sandviç yapmayın da, tavuklu, peynirli yapın, ne bileyim kek çırpın, bi Poğaça yapın.
    Hep fıstık ezmeli sandviç mi yenir yahu?!
    Bizim bebeleri iki gün aynı beslenmeyle okula göndersek, üçüncü gün zılgıtı yeriz beee!
    7 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 137.
    calve olani 40 lira olduktan sonra biraktigim leziz sey. antrenman oncesi bir iki kasik cok iyi yakit oluyordu, ama ben fiyati bu duzenli artan hicbir sey gormedim. resmen her aldigimda daha da pahalilasti.

Simdi kendim yapmaya basladim. Fena sayilmaz.
    1 ... peder
  10. 138.
    tatlı ve tuzlunun karışımından nefret eden beni bile kendine bağlayandır. çok garip bir besin bu yemeye başladığında insan duramıyor, tabi ekmekle yemiyordum direk kaşık daldırarak. sonra baktım kilo ve sivilce olarak yansıyor bedene, acı çekerek bıraktım. markette her gördüğümde yutkunup uzaklaşıyorum. özledim.
    6 -2 ... mossii