1. 108.
    eğer çocuğunu et ve süt ürünlerini az tüketiyorsa, yani az protein alıyorsa ilacı budur.

bunun şekersizinden alacaksınız, ekmeğin üzerine alta fısıtık üstüne de biraz bitter sürme çikolata. afiyet olsun.
    7 ... istebuarimaya
  2. 109.
    aşk diye okuduğum, kavanozlarca tükettiğim, bıkamadığımdır. ayrıca vücut geliştirmeci turnosoludur.
    ... ucgende alan
  3. 110.
    farelerin sanılanın aksine peynirden daha fazla sevdiği yiyecekmiş rivayete göre.
    ... black pearl
  4. 111.
    Bizde fazla ilgi görmeyen yiyecek.
    2 ... sozleriyle alkis alan yazar
  5. 110.
    Kalorisi çok fazla olduğundan, zayıf kalmak için uzak durulacaklardan biridir.
    ... azsusannne
  6. 111.
    kilo aldırmayan yiyecek. öyle metabolizması ahım şahım biri sayılmam ideal kilomun üstündeyim şu sıralar. civarımdaki insanların 0.1 gram yağın hesabını yapması beni deli etti sikerim böyle işi deyip 1 kilo fıstık ezmesi aldım 10 gündür sabah akşam ortalama 50 gramdan günde 100 gram tüketttim. 600 kalori ve 50 gram yağ demek bu günde. valla 10 günde temizinden 2 kilo vermişim. bizi yağlandıran şey yüksek gi li karbonhidrat ve aşırı tüketilen doymuş yağlar. üçün beşin hesabını yapmayın yardırın aq. afiyet olsun.
    1 ... amuniyimgardas
  7. 113.
    vişne reçeli ile yenildiğinde verdiği mutkuluğu anlatmaya kelimelerim yetmez.
    1 ... 24accbed29ea007663fb3d7e5765f1
  8. 113.
    protein alayım derken vücudunuza dolduracağınız yağ oranına dikkat etmeniz lazım,
    ... beerhaspozitif
  9. 114.
    ilk tattığınızda hoş gelir, alayım dersiniz, sonra yoğunluğundan dolayı yemez olursunuz, yemeye devam ettiğinizde dahi ergen gibi sivilce sahibi olursunuz.
    ... kisikolog
  10. 115.
    Turuncu balığımın adı.
    2 ... gelbaharimkaybolalim