bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fişın teve düşkünü yerli malı laz sapık.* *
    2 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    gerçek hayatında ambulans şöförlüğü yapan dizi karakteri.
    2 ... fewzi1907
  3. 3.
    (bkz: bir alışveriş bir fiş)
    1 ... pafküf
  4. 4.
    atv de yayınlanan "itirazım var" programında jüri üyeliği yapan ve diğer jüri üyelerini ve insanları çileden çıkarıp "karamiş sopası,karamiş sopası" diyip avazı çıktığı kadar bağıran,programın kurgu olduğu düşüncesi destekleyen,ipe sapa gelmeyen cevaplar veren karadenizlileri dumur eden karadenizli.
    ... caadaloz
  5. 5.
    (bkz: mr mesir macunu)
    ... etienne
  6. 6.
    doğup büyüdüğü bölge itibariyle tüm kelimeleri ağzında çevirerek söyleyen kişi..
    edit:bölgeye bir lafım yok, enrty de ironide yok
    ... novakatinamite
  7. 7.
    az önce perpa'da görülmüştür. kaybolmuş dolanıyordu. ne olur ne olmaz diyip kaçtım hemen yanından. *
    1 ... dussel biri
  8. 8.
    başarısız bir vatandaştır. gönül isterdi, gerçek adının başlığına entry gireyim, düşündüm ama hatırlayamadım. sanırım hiç de öğrenmedim.

evet başarısız dedik nedenini söylemedik, oyunculuk denen önemli meslek tek karakteri canlandırmak kadar basit değil, olmamalı da. bilinen karadeniz tiplemesini canlandırması kalitesiz programlara alışık insanları gerçekten güldürdü ancak daimi olması mümkün değildi. çünkü orjinalliğe sahip değildi. baktı ki olacak gibi değil, saçma sapan ve son derece gereksiz bir televizyon programında jüri üyesi olarak karşımıza çıktı. neyin jürisi lan? kimi seçiyorsunuz? bir defa ünvanınız batan yanlış. olayda bir kadın var, ailesini reddetmek uğruna kocaya kaçmış. ailesiyle bağlar kopmuş. çıkıp orda istişare ediyorlar. ve jürimiz de karara bağlıyor. pardon, hangi ünvanla? benim ülkemde diplomalı aile danışmanları, psikologlar, sosyal hizmet uzmanları varken, fıs fıs ismail'e mi düştü bu oraya çıkıp konuşmak? bir de öyle hararetli konuşmalar yaşanıyor ki, sanırsınız güneydoğu meselesi konuşuluyor, çok hararetlenirse konuşan sözümona jürimiz,ondan daha hararetli olan sunucu tarafından susturuluyor ya da mikrofonu kesiliyor falan filan. nitekim fıs fıs ismail'in de yaptığı daldan dala atlamaktır.

fıs fıs ismail kardeşim sözüm sana; çok kişinin isteyip sahip olamadığı gibi devlet memurluğu gibi bir görevin varmış. ambulans şoförü olduğunu duyduk. gel sen bırak bu işi, kendini de bizleri de daha fazla yormaktan artık vazgeç. işine dön ismail..

112 seni bekliyor..
    1 -1 ... ali ekber rodos
  9. 9.
    fıssssssssss diye söndürmek geliyor içimden.
    ... deve tabani
  10. 10.
    yerel televizyonlarda 100 lira+3 pide karşılığı fırın reklamlarına çıkan figüran.
    ... fcshine