1. 1.
  askeriyeden gelen bilgilere göre hareketlenmeler başlamış durumda ve galiba operasyon hazırlıkları tamamlanma aşamasında. yakın zamanda operasyon başlayabilir.
  9 ... eski bir ruya
 2. 2.
  abd askerleri tel-abyad'dan iç kesimlere çekilmeye başlamış.
  4 ... ekonovich
 3. 3.
  Kamikaze pilotu gibi hepsine gireceğiz ulan. Ortadoğu'nun sahibi biziz. Bizim borumuz öter ! Mehteri ve sancağımızı tekrar göklere çekeceğiz ! Kudurun ağlayın siyonist köpekler !
  5 ... iiiblacktoothiii
 4. 4.
  sözlük teröristleri birazdan gelir sanki vatansever birer muhaliflermiş gibi operasyona bok atmaya başlar. ama geçen operasyonlardan tecrübeliyiz bu piçlere. şimdiden yapacağınız algıya sokayım.
  6 -2 ... gamzedeyim deva bulmam
 5. 5.
  seçim öncesi yıkık karizmayı düzeltme operasyonu.
  3 -5 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  Tr nin işi de gerçekten zor. Rusya ve ABD ile anlaşıp operasyona öyle başlamalısın. Yoksa büyük sorunlar çıkabilir. iki tarafı da ikna etmek için de ne gibi tavizler veriliyor bu da ayrı tartışma konusu. Ama nolursa olsun yapılması elzem bir operasyon.
  1 ... eski bir ruya
 7. 7.
  Abd kiler galiba buna önleyici saldırı diyorlardı. Madem öyle, işte böyle.
  1 ... tea man
 8. 8.
  Geç kalınsa da diplomasi ile eşgüdümlü olması dolayısı ile daha az tepki alacaktır. ilk kez düzgün bir iş gibi görünüyor. Umarım hedefler doğru tespit edilmiştir. çok uzun soluklu bir operasyon olacağını düşünmüyorum.
  3 ... gokdelende kapici
 9. 9.
  G20 zirvesinde rt Erdoğan'ın sinyallerini verdiği operasyondur. Zaten o günden beridir hazırlıklarına başlanmıştı. Dün gece de Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa şehirlerindeki birliklerden konvoylar halinde sınırötesine geçilmiştir.
  1 ... sufferinq
 10. 10.
  solcu, kemalist, aynı zamanda kürtçü, türkiyenin karşısında kim varsa oncu olan fox tv'de oyuncu kadrosu bedellilerden oluşan bir asker dizisi patlar artık.
  -1 ... masklavi