1. 1.
    isteyen istediğine üzülür... üzülmenin de bir tekeli olmayıversin bir zahmet.
    3 -2 ... the godfather
  2. 2.
    Allah rahmet eylesin. Ülkesini seven ve ileride ülkesine çok büyük hizmetler edebilecek, gencecik, vatan sevdalısı bir yitti. Mekanı cennet olsun inşallah.
    1 ... nartefe
  3. 3.
    vatansever ülkesine bağlı insanlardır.
    4 -3 ... frank lucas
  4. 4.
    Pkklı orospu çocukları tarafından gençliği çalınmış birine üzülenlerdir. iktidarın açılım süreci adı altında verdiği tavizler sonucu pkk militanları Bazı okulları ele geçirmişti ve bu piçlerle Fırat gibi çocuklar mücadele etmek zorundaydı. Kolluk kuvvetleri aldıkları emir gereği böyle işlere doğru düzgün müdahale edemiyordu.
    7 -1 ... temirata
  5. 5.
    Bir solcu olarak üzülüyorum varsayalım ki fırat ölmedi 2 alternatifi var mhp veya iyi partiye oy vermek.

1.Mhp'ye oy verse kendi katillerine oy verecek,çözüm sürecinin mimarları ile ittifaklar (ayrıca şöyle bir şey daha var Fırat ölmeden önce defalarca üniversitede ki sıkıntıyı dönemin mhp milletvekili oktay vural anlattı,oktay vural meclise taşıdı ipleyen olmadı mhp bile)

2.Eğer iyi partiye oy verseydi onu öldüren genç ile (nurullah semo) ile aynı çatı adaya oy verecekti,türkiye sağı/milliyetçiliği garip.

Bugün ise Helin Bölek adında bir genç öldü-rüldü maalesef bu ülkede ölümler hiçbir zaman ses getirmiyor sağdan da soldan da ama helin biraz daha şanslı fırata göre çünkü bulunduğu platform kısasa kısas,dobra taviz vermeyen bir platform en azından bunun rahatlığıyla ölmüş diyebiliyorum.

Sağcı ve solcuyada sesleniyorum insan ölümleri ile dalga geçmeyin,arkalarından kötü laf etmeyin özellikle bunu eli pipisinde türkçü tayfaya diyorum genellikle dindar insanlar rahmet okurken dalga geçenler bunlar.
    1 ... lenko
  6. 6.
    berkin elvandan daha çok üzmüştür.
    9 ... yuruyen cinsellik
  7. 7.
    kürtçü olmayanlardır. vatanperverlerdir. aklıma gelmişken pkk yandaşlarının amk.
    2 -1 ... 9 numarali kaleci
  8. 8.
    Oda zaten elinde çicek ile dolasiyordu. Su testisi su yolunda kirilir. Bir davaya bagliysan sonucuna katlanacaksin.
    2 -3 ... alexdeberk
  9. 9.
    fırat çakıroğlu ölümsüzdür, kahramanlarımız sizin hırsız, serseri, deniz gezmiş gibi degildir.gercek kahramandır.
    1 ... uralaltaysayan
  10. 10.
    Fırat Çakıroğlu vatan haini orospu çocukları tarafından şehit edilmiştir.
    3 ... aboskal