1. 1.
    fırat çakıroğlu

Planlı bir şekilde öldürülmüştür. mekanı cennet olsun.

Kürtler birini öldürünce sağduyu ve insanlık çağrısı yapan kürt seviciler yine sahneye çıkmaya başladı. Aynı şey kürtlerin başına gelseydi bırakın insanlık çağrısı yapmayı; koşa koşa kandil'e gidip yardım getirirlerdi.

Düşmanlarını iyi tanı Türk genci. Seni insanlık masalıyla uyutanlar arkandan kuyunu kazıyor.
    88 -18 ... sehnsucht
  2. 2.
    çözüm sürecinin yeni kurbanı.

allah rahmet eylesin.
    36 -3 ... saw07
  3. 3.
    yıl 2015. kürtçü-islamcı ortaklığı göstere göstere ülkeyi bölüyor. okumuş-yazmış gençlik hala sağ sol kavgasında. beynninize tüküreyim.

düzeltme: nurullah semo denen kürtçü tarafından öldürülmüş. bir grup sığırın dezenformasyonu nedeniyle olay sağ sol çatışması gibi gösterildiği için yukarıda yazdıklarım hatalıdır. yakınlarına, sevenlerine başsağlığı diliyorum.
    17 -3 ... sadaeke
  4. 4.
    Berkin elvama verilen tepki buna verilmezse ben ülkenin türklüğünden şaşarım!
    37 -8 ... shell
  5. 5.
    Humanizm şovalyelerini açıklamaya davet ediyoruz biz de bu ülkede Türk isek dedemiz atamız şehit olmuşsa ülkeyi bölmek isteyen hainler tarafından üniversitede bıçaklanıp öldürülemeyiz zaten bu kavat pkklılar hep böyle 10 a 1 i sever onlar ama güneydoğu güneydoğu derken o güneydoğuyu aldığınız gün batıda öldüğünüz gün olacak haberiniz ola onun bunun çocukları!
    11 -2 ... mdgray
  6. 6.
    allah rahmet eylesin.

asla berkin veya ali ismail gibi olmayacaktır. çünkü kendisi vatanını karşılıksız seven ülkücü bir gençtir. herkes unutsa bile kendisini hatırlayan birileri olacaktır.
    60 -17 ... kayi
  7. 7.
    kalleş k*rtler tarafından şehit edilmiş ülküdaşımız.
    30 -17 ... panturkizm
  8. 8.
    polis koruması eşliğinde ülkücülere saldıran pkklı orospu çocuklarınca katledilmiş vatan evladıdır.
    26 -3 ... conta behcet
  9. 9.
    Berkin elvan neyse bu da odur. Zerre üzülmedim yemin ederim. Şehit deniyor bir de..
    5 -89 ... rock is my life style
  10. 10.
    Kahpe düzenin şehit çocukları var olsun ülkü ocakları.

Pkk militanlarınca katledilen vatan evladıdır.
    20 -3 ... asfaloth