1. 0.
  ıkisi de aslanlar gibi şehit olmuştur. Ülke itten kopuktan temizlensin diye mücadele vermişlerdir. Birisi üniversitede birisi görev başındayken . ikisininde de yeri dolmayacak ve asla unutulmayacak.
  5 -2 ... gezegenlerdensaturn
 2. 1.
  Tutturmuşlar bir "elinde sopalarla" lafı. Hayır sanırsın karşısında sevgi kelebekleri, aşk böcekleri vardı da o sopalarla geziyordu. Defalarca bıçaklanarak öldürüldü bu insan, onun öncesinde okula bile gidemez olmuş tehditler yüzünden. Siz hala yok o da öyleydi böyleydi diye zırvalıyosunuz. Bir kereliğine insan olun bir kere zor değil.
  6 -3 ... darulmihen
 3. 2.
  Birisi devletin olmadığı yerde(malum çözülme süreci)devleti hatırlatmak için giderken sivil şehit olmuştur,diğeri işte devlet burada diyerek üniformasıyla şehit olmuştur.2si de biziz.
  6 ... manuelman
 4. 4.
  Elbette fethi sekin.

  Ülkücü reisle şehit kahramanımız bir olamaz elbette
  3 -4 ... ibik bin zibik as
 5. 5.
  Fethi sekin.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 6. 6.
  Bugün burada kafalar iyi galiba. Biri jandarma vs polis der, biri fırat çakıroğlu vs fethi sekin der. Bunlar saçma sapan trollerinize alet edilecek konular değil.
  ... blood red moon
 7. 7.
  Olum bi gidin lan evinizde kardeşinizle kiyaslandinda evi ayaga kaldiran veletler burda boyle kiyaslamalara girmişler hasiktir lan ordan kanmayin bu klavye beyinlilere.
  2 -1 ... sqilacci74
 8. 8.
  Kurtçuklar çıldırdı diye doğruyu saklayacak değiliz.

  Fethi sekin gibi gerçek şehitlerin kemiklerini sızlatmayın.
  1 ... ibik bin zibik as
 9. 9.
  ikisi de şehittir inşallah. ne saçma kıyaslama.
  ... seruven44