1. 1.
  Hdp standına baskın yapmak isteyen ve kürt öğrencileri linç etmek isteyen sürünün lideri. Bacağından aldığı bıçak yarası sonucu ölmüştür. Bıçakladıkları Vanlı çocuk ise göğsünden bıçaklanmıştır. Hangisi öldürmek niyetiyle bıçaklamıştır ortada. Ülkücülerin bunun üzerinden edebiyat yapması çok komik açıkçası.
  5 -12 ... recoptazyik
 2. 2.
  Saldiranlarin nasil turden yaratik oldugu ambulansin onunu kapatarak mudahale etmesini engellemesinden bellidir.sizin elinizde turkteki guc olsa bize nefes bile aldirmazsiniz.zavalli magdur numarasi ceken sereften nasipsiz insan tanimi.
  10 -2 ... pirincpilavi
 3. 3.
  olay sonrası yalnızca fırat çakıroğlu'nun katil zanlısı tutuklandıysa birileri yine beyinsizce iftira peşinde. fırat çakıroğlu, bölücü şerefsizler tarafından facebook'ta birkaç ay öncesinde hedef gösterilmiş. zaten onu öldürmeyi kafaya koymuşlar, bunlar da gelmiş hâlâ bölücülüğü ve bölücüleri savunuyor. allah belanızı versin.
  6 -2 ... ne mutlu turkum diyene
 4. 4.
  hain pezolardan fırat'a üzülmelerini beklemiyoruz da, cenazesi bile makadlarına korku düşürmüş.
  2 -3 ... fenomen usta
 5. 5.
  ege üniversitesi edebiyat fakültesi'nde okuyan biri olarak şunları söyleyebilirim:

  bu adam çoğunluğu öğrenci olmayan, iri yarı şişman tamamiyle esnaf tipli 150 200 kişi ile, okulun en boş olduğu vakit olan cuma günü saat 5 te basıyor fakülteyi.

  ellerinde pala ve satırlarla yapıyorlar bunu.

  15 kişi var karşılarında.

  fırat ı öldürdüğü söylenen kişi, 3 yerinden bıçak darbesi alıyor. bunları uyduran ben değilim he, her yerde yazan şeyler.

  fırat da bacağından bıçak darbesi alıyor.

  ydg-h biz yapmadık, kamera kayıtlarına bakın diye açıklama yapıyor. fakaattt, olay sonrasında ülkücü grup cafe içindeki bilgisayarın harddisc ini kırmış oluyorlar.

  anlayacağınız bu adam öldürmeye gelirken ölmüş olan, eli kanlı bir eşkiya.

  2 sene önce tıp fakültesinde bir kadının eline bıçak saplayan biri. bayrak yürüyüşünde edebiyatta halay çeken insanların üstüne 40 kişi ile saldırmış biri. eşkiya.

  edit: yazdıklarıma inanmayan ve hala fırat'ın saldırıya uğrayan taraf olduğunu düşünen şerefsizler, kamera kayıtlarında gizlilik var şu an. mahkeme süreci başlayınca çıkacak ortaya herkes. fırat'a pusu kurdular diye ağlayan itoğluit ler o zaman da "yiğidim ülkesini kurtarmak için savaşa gitti yiaaa" diye havlayacaklardır.
  4 -2 ... durutti ye selam
 6. 6.
  Eger elinde alet varsa bok yoluna gitmistir. Alet yok protesto ederken öldürülmüsse yanindaki yancilari ne bok yemis. Kesin sivismislardir.
  1 ... karton toplayan cocuk