bugün

elinizde mikrofon olsa ve eşofmanlı şevket hoca size buyur kızım/evladım diyerek sizden soru sormanızı beklese ona mantıklı yada mantıksız ne sormak isterdiniz.

yazarların düşüncesini merak eden yazar beyanı.

ben şunu sormak isterdim:

uludağ sözlükte başlık açsam, tesettürüm bozulur mu?
ağı sıkıyor mu hocam.
sonra güldür güldür ekibi gelsin buradan okuduklarını skeçlerine ekleyip milleti güldürsün. yok efendim sormucam sormucam.

(bkz: güldür güldür ün ulu sözlük ten araklama yapması)
bkz.nickaltıma girilen entryden hamile kalır mıyım?
(bkz: milliyetçi arkadaşımla hdpli arkadaşım evlenirse çocuklar eş baskın genlere mi sahip olur, yoksa çekinik gene mi?)
çıplak yıkansam orucum bozulur mu ?

komşunun kızına bir kere atlasam günah olur mu ? devamlı değil yani sadece 1 kere.
Facebook'ta engel yedim orucum bozulur mu ?
Ana babadan laf yemek orucu bozar mı?
Haber salmak abdesti bozar mı?
şarjım çabuk bitiyor, beti bereketi kaçtı, sizce n'apmalıyım?
fasulyeyi akşamdan ısladım ama yimedim orucum bozulur mu?
sözlük sitelerinde iki tıkla entry giriyorum, kız arkadaşım her şeyi çok çabuk oldu, hiç memnun kalmadım diyor, sizce n'apmalıyım?
"Şu an güldür güldür oynamıyor ki." dedirtir. Olsaydı eğer burnumuzdan nefes alıyorsak akciğerden nasıl hava giriyor olurdu. Evet biraz saçma.
nickaltıdan altı çıktı kaç kalır?
eşimi başka sözlükte yazarlık yaparken yakaladım, onu hiç sevmiyorum ve ona üç kere çaylak ol diyebilir miyim?
cezalı çaylakken 40 karakterden az entry girsem, entrym kabul olur mu?
arkadaşıma bir konuda yemin içsem orucum bozulur mu?
kural çiğnemek orucu bozar mı?
Hocam fitaminler var mı? Bir de fitamin mi vitamin mi burda temin kavga çıktı bu konu yüzünden.
orucu bilmem de insanlığın bozulur amk. bok herif tabiri sizin gibiler için galiba.
hocam tuvaletten k.çımı yıkayıpda çıksam orucum bozulur mu ?
Nezaketle aran nasıl hocam?
güncel Önemli Başlıklar