bugün

foto-video çeker ve gördüğümü hiç belli etmeden çıkıp anında boşanma davasını açarım.

hayatımdaki her insana da derim, aldatmayı sevmem, eğer bir gün olur da aklın veya duyguların karışırsa sakın birbirimizi aldatmayalım, konuşup iyi bir şekilde ayrılalım, seni anlayışla karşılarım.

bu şekilde olması gerekir.
eşim değil. Ama beraber yaşadığım sevgilimi basmıştım... aldattığı kişi de en yakın arkadaşımdı hiçbir şey yapmadım onlar yatakta üzerlerine yorganı çekmiş bana bakarlarken ben sadece gidip dolaptan kıyafetlerimi tek tek çıkartıp bavula ekleyip çıkıp gittim yatan şaşkın, yatılan şaşkın, aldatılan şaşkın. O gün şunu öğrendim ki bazen en ağır cevap sessizlik oluyor, sessizce çekip gitmek oluyor. Daha sonrasında bana çok ulaşmaya çalıştı özür dilemeye çalıştı hala da deniyor ama üzgünüm, bir daha kendimi salak yerine koymam.
Ben de katılırım.
Polisi arayıp zinadan yakalat. Sonra ikisine de tazminat davası aç.
Muhtemelen bir fotoğraf çeker ortamı terkederim. Tabi bu sakın kafayla düşünme sonucu oluşan fikrim. Bir dr kimle ne şekilde bastım o kısım da önemli.Öyle bir anı düşünemiyorum. Ani gelişen refleksle neler olur bilemedim.
Cuckoldcu geldi hanım. ileri seviye işsiz sorusu.
(bkz: allah düşmanıma vermesin)
üçlü olsun güçlü olsun diye bir espri yapar sonra evden hepsini kovardım sonra boşanma davalarıyla uğraşırdım. kimse arkaya döndüğünde üzülmeye değmemeli.
görsel
aklım hiçbir şey yapma sadece boşa gitsin kaltağı.. yüreğim hepsini öldür aq.
Kimle, nasıl ve ne şekilde bastığıma göre değişir yapacaklarım. Sosyal mecralarda maalesef hicbirsey yapamam. Sanırım onurumu gururumu alır sessizce giderim. Beyyy bu satırları okuma!.
Videoya alır videoyu belirli mecralarda yayardım herhalde. Sırf şerrimden korktuğu için bile aldatamaz beni.

(bkz: swh)
Düşünmesi bile çıldırtacak o sahneyi daha fazla görmemek için çeker giderim, hatta bir daha o kadını da görmemek için elimden geleni yaparım.
boşarım. mal paylaşımı da iptal olur.
oturur ağlarım heralde.
boşanır siktir ederim, bana bunu yapan ciddi ciddi şıllıktır.

not:sevgilim dahi olmadı güvenemiyorum çağımızın insanlarına.
Yeni evlenmisim, yaklasik 8.5 aylik falan evliyiz. Iki gun sonra donmem gereken Bir iş seyahatinden biraz erken dönmüsum, yorgunum ama isim erken bittigi icin de keyfim yerinde. Aklimdaki tek sey, bir an once eve gidip guzel karimla deli gibi sevismek. Kapinin onunde bir cift erkek ayakkabisi var. Hemmen mermiyi suruyorum namluya, kan beynime firliyor. Beni alattigindan o kadar eminim ki iceri girer girmez ikisini de gebertecem. Kesin ama.
Bir öfkeyle daliyorum iceriye. Yasatmicam ikisini de amk. Salondan televizyonun sesi geliyor. Dogru salona geciyorum. Bir de ne goreyim. Bizim universitede okuyan küçük kayınço. Beni çok sever sagolsun. Dogum gunumu unutmamis, ufak tefek biseyler alip kutlamaya gelmis kerata. Elimde mermisi ates etmeye hazir silahla, bir "göt" gibi kaldim salonun ortasinda. O anda o silahi nereme sokacagimi da bilemedim, utancimdan nereye kacacagimi da bilemedim.. hay amk boyle isin. Bunlar hep, surekli sikimle dusunup hareket ettigim icin oluyor sanirim.

Not: eşimizi evde biriyle basma konusuyla alakali alternatif senaryo. Bazen bastiginizi sanirsiniz ama size basarlar.
ben duygusal biriyim lan. yıkılırım o an bir köşede ağlarım. sonra oturur ikisi teselli eder beni.

(bkz: yapılırmı lan bu abiye böyle)
Anında fotoğraflarım sonra at sosyal medyaya.

Ünlü oldunuz el salla.*
Şuradaki hanım ablalar gibi ilk alacağım nafaka gelmez aklıma onu biliyorum en azından. .
Sonra kadınlar niye şöyle böyle.
Bazen erkekler de haklı. (Bazen her zaman değil ).
Ama bir 22 lik smith wessonum var çok cici bişey.
Sorun şu ki 5 tek sayı ve 2 ye tam bölünmüyor.
Hicbir şey yapmam.sadece sessizce bakar ve giderim.

Onlar adiye, kendimi yakacak kadar da mal degilim. Donuna kadar almak varken.
Oturur konuşurum soyunuklarsa giyinmelerini beklerim karımı bıçaklar elemanı vururum. Sonra şu senaryoyu uygularım eleman ben yokken karımı öldürmüştür be eve geldiğimde elemanı yakalarım ve boğuşuruz ve vururum. Tabiki cinsel ilişki olmuşmu olmamışmı vs. Senaryo değişebilir.
hemen telefona sarılır kameraya alırım ardından da mahkemede donuna kadar alırım herhalde.
Öyle birşey yapmaz,yapamaz.
gruba katılırım. o andan itibaren değersiz bir fahişeden farkı kalmayacağından çatır çutur .. ten sonra ayrılırım.
güncel Önemli Başlıklar