bugün

Gerçekten sabah uyanınca ilk bunu mu düşünüyorsunuz. Hayır şunu düşüneceğin kafa yoracağın kadar başka herhangi bir şeyle uğraşsan daha faydalı. Onu geçtim hiç bir şey yapma o bile daha sağlıklı.
Hayır, göt çatalına filtre taktırırım. Böyle soruya böyle boru.
Hayır fakat benden gizli kredi çekerse güvenim sarsılır... Aman tanrım boşanmalıyım.
Yahu arkadaş zaten her insan osuruyor, osurmuyorum diyen su katılmamış yalancıdır.
Zaten osurmazsan bağırsaklarında oluşan gaz bedene acı vermeye başlar.

Yalandan elit ayaklarına takılmasın kimse, osurmayan insan net hastadır, doktora görünmesi sağlığı için iyidir.

Boşanmam. Birlikte konser veririz.
Hayır ama bir daha sex yapmam.
Evlilik demek iki insanın bir ömür boyunca birbirinin ağzına sıçmasına tahammül etmesi demektir.

Osuruk kayda değer olmayan bir detay.
Bende osurur eşlik ederim.
(bkz: #40455120) mühim bir sorudur.
işte size "osuruktan tayyere" sorulardan birisi daha. sindirim sisteminden dışarıya salınan gazın sözlükteki fevkalade önemli ve kritik bir konuda zikredileceği, kimsenin aklına gelmezdi.
Evlenince eşinle beraber karşılıklı osuracaksın zaten. Neyin tatavası bu?

Osuruktan boşanılır mı hiç? Ah bu yeni nesil!
Beraber osurmadan evlenmeyin. Ben iğrenirim şahsen.
Hayır ama tekmelerim.
bu da görücü geldiği evde osuran gencin gerçek hikayesi ;

https://www.uludagsozluk.com/e/14547728/#
true'nun 347 gündür cevap aradığı soru...
Kötü kokuyorsa evet boşarım, benim eşim güzel osurmalı, hatta sıçtımı eti fuf olmalı.
Kus olunca odalar arasi osurukla iletisim kurmak diye bir kavram var. Bunu ancak evlenmis ve gotler birligi ilkesini kurabilmis olanlar anlayabilir.
Osurmazsa boşanırım.
Içinizde tutup kanser olacağınıza, dışınıda dursun konser olsun. Salın gitsin.
Osuruğuna tahammülünüz yoksa ne diye evleniyor sunuz?
çakmak tutarım belasını bulur zaten !..
osuruktan bahane yaratmak olacaktır...
Hayvanlığın alemi yok. Şayet öyle bir bok yerse aletimi sokarım kıçına. Bir daha aynı haltı yiyemez.

Aletim;

(img:#2264308)
Saygısızlık bence ev horantasının yanında keyfi pırt yapmak. Ben ailemden öyle öğrendim çünkü. Rahmetli babam ya balkona ya da tuvalete giderdi gaz çıkarmak için. Ben de öyle yapıyorum.
biz o eşiği geçtik ya. fosur fosur affedersiniz.
Sözlükte bissuru başlık olması ve en çok entry alan konunun bu olması. Enteresan.
Tavuk döner 39 lira olmuş hala osuruyorsunuz ya rezalet.