bugün

eşinin yunanlı bir futbolcu ile kendisini aldattığını ileri süren cem uzan' ın boşanma davası açmasıyla sonuçlanan olaydır.
aile içi özel mesele olsa da milleti bu kadar aldatırsan eşin de seni aldatır. eden bulur sözünü akla getirmiştir.
gerçi cem uzan cinliğine göre mal kaçırmak için anlaşmalı boşanma da olabilir ya o da ayrı konu.
motorolayı bile dolandırmayı başaran cem uzanın düştüğü durum.
(bkz: tmsf yüzünden boşanmak)
(bkz: nikopolidis in intikami)
cem uzan'ın borçlarından dolayı kurduğu bir kumpastır. biz buna kısaca;

(bkz: cem uzan aldatmacası) diyoruz.
(bkz: ölse bile inanılmayacak adamlar)
hacizlerden kaynaklanan uyduruk bir aldatmaca olabilir.

gerçekten cem uzan her yere uzanmaya çalışırken eşini boş bırakmış olabilir, o da eğer nefsine yenik düşüp fırsattan istifade etmeye niyetlenmişse bu haber gerçek olabilir.

georgios seitaridis cem uzan'a bir yerlerden bilenmiş olabilir, intikamını bu şekilde almaya çalışmış olabilir.

bunların hepsi varsayım, georgios seitaridis ismi de sallamadır, inanmayınız.

ilerleyen günlerde daha net açıklamalar duyabiliriz ama bu cem uzan'da her türlü dümen olur, bunu unutmamak lazım. burada seçimlerden önce atıp tutarken zaten biz tanımıştık kendisini. sonra adamı interpol ile aramaya başladılar. belki eşi de kendisini kaybetmiş olabilir.
- cem sen uzan ben geliyorum biraz sonra
- tamam hayatım
- 1 saat sonra gelirim ben. terli terli gelirsem korkma. hazırlık yapıyorum senin için.
- ayy canım beni nasıl da seviyor. 1 saat hazırlık yapıyor benim için. hep benim için. oyy canım ya.
Uzan ailesi için yeni bir kampanyamız var.
mal kacırma bahanesi ile malınızı topcularla paylasiyorsunuz.
Biz buna cep to boynuz diyoruz.
(bkz: Cem uzan! geliyoruz)
her erkeğin aldatılabileceğinin bir göstergesidir.
(bkz: öpüyorum en yumuşak yerlerinden)
güncel Önemli Başlıklar