bugün

benimdir. eşini öperek uyandırıp kahvaltın hazır.
(bkz: Islak kezban rüyaları)
(img:#2064718)
daha uyanamamış erkektir. muhtemelen yeni evlidir. evlendikten 3 ay sonra hayatın gerçekleriyle yüzleşecek erkektir.
Kadınların uykuyu sevdiği bilinen bir gerçek ve bazı erkekler (benim gibi) erken uyanırlar, durum böyle olunca erkeğin kahvaltıyı hazırlaması çok abartılacak bir durum değildir. Tabi şirinlik yapmak için kırk yılda bir yapanlar ayrı, onlar kendi çıkarları için çalışırlar.
Showcu erkektir. "Kahvaltın" şeklinde 2.tekil şahıs kullanmasından bunu sık sık yapmadığını anlayabiliyoruz. Aksi halde kahvaltı hazır derdi. Dolayısıyla altından bi bit yeniği çıkması yüksek ihtimal. Hiç samimi değil sanki lütfediyor weirdo.
Cicim aylarında olur böyle şeyler. Evet.
Kahvaltı mı kalmış öğlen oldu öğlen. hamburger falan yapsın bu saatten sonra.

şu çocuk da evlensin artık karaciğeri falan iflas etmeden üzülüyorum valla.
Biraz ılıktır.

Kimse de kusura bakmasın.
Adamdır ama türk kadınından oy alamaz. Bunlara küfür et gülümserler asdfghj.
eşine sadık olan ve değer veren erkektir. erkek bu iyiliği kimseye yapmaz. hanım kızımız şanslıdır.
Dizi film klişeleri.
Ilk düşüneceğim mutfağı çok dağıtmışmidir acaba demek. Böyle uzak bir hayal.
bir kere yaptım, kalkıp yaptığım omlete laf etti. sonra kavga ettik, ağlaya ağlaya yedi o omleti. daha da yaparsam beni öpsünler!
Kuşkusuz öperek değil, oral ile uyandırmadığı için romantizmden kazanan cinsellikten kaybeden erkektir. Ben öteki odadan astral seyahatle yanına gelip uyandırıyorum.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazıları).
Ilerde kadin erkege boynuzu takar.
pratik kahvaltı hazırlarım aslında. bir gün eşim filan olursa neden hazırlamayayım birkaç kereliğine. ama çok olmaz. o bana hazırlasın sonra.
gülmeyeceğim başıma geliyor sonra.
Akşamları alamıyordur.
kime nasip olur bilmiyorum ama bana olmaz.