bugün

neye yanacağını ne yapacağını bilemeyen insandır. öldürmeli aslında onu. silahla değil tabi. kafasında öldürmeli onu. yapabilirse tabi.

başıma gelse - allah göstermesin - ne yapardım bilmem. kafamda falan da öldürmezdim. gider direk kafasına kafasına sıkardım herhalde. ya da;

bir orospu için müebbet yatmaya değmez.
boşanmaması için hiçbir sebep olmayan insandır. eşi aldatan insan başka biriyle sex yapabilmektedir nitekim.
(bkz: ADNAN BEY)EN ÜNLÜSÜ BU.
sorun teşkil etmeyen olaydır. nitekim eşiyle yatarken kafasında ruhi hazla erkek veya dişi kişisiyle yatım yatım yatmaktadır. ruhda başlar olaylar zinciri. farklı tatlar imkan varsa denenmelidir. boynuz saçmalığı son bulmalı. ha varsada bilenmeli, sivri biçimde hazımsız dötleri delmelidir.
(bkz: potansiyel katil)

hafifletici sebepler var tabi.
cehalet mutluluk getirir.
hayatta yenilebilecek en büyük kazığı yemiştir ve psikolojisinin düzelmesi, karşı cinse yeniden güvenebilmesi uzun zaman alabilir.
kafasından vurulmuşa dönmüş insan modelidir. allah sabır versin ne diyim.
olayın şokunu atlatamadan etraftan oldukça özlü sözler içeren teslliler alınır, bilinmezki hayatta paylaşılmayan en zor şey sevdiğin kişinin tenidir. sıkça yaşanan insanı çileden çıkartan vahim durum.
(bkz: babasını örnek almış aslan oğlum)
güncel Önemli Başlıklar