bugün

dün akşam alanya seçim özel programında, röportaj esnasında 'şurda eşeğin üzerinde akp yazsa gider eşeğe oy veririm' deyip birde üstüne sırıtan amcadır. Beni memleket insanından soğutmuştur. Ayrıca oyların nasıl bilinçsizce verildiğinin de göstergesidir.
izmir seçmenine çok benzeyen amca.yoksa bu kadar kötü bir belediyecilik anlayışıyla aziz'in kazanması mantıklı değil.
günümüzde şaşırtmayan durum biri bilmem nerenin kılı oluyor öbürü çalıyorsa benim paramı çalıyor diyor .... ömer hayyam' dan gelsin : eşek eşeği beğenir.

edit: dayanamadım tekrar okuyunca güldüm biz hala seçim sonuçlarını bekliyoruz ya baya hayalperest bir grubuz milli irade eşeğe oy verip kendini kıl sanıyor biz de seçimler olsun diyoruz.
vakti zamanında ne olur ne olmaz diyerek ezberletilen evet mührünü kıratın böğrüne basmak mottosunu yanlış hatırlamış veya modifiye etmiş olabilir.
adana çukurova da da eşşeğin üzerine chp yazsanız oy verilir. vardır öyle kafalar. her partide vardır.
aynada kendisini görünce hemen ak partisine oyunu veren bilinçli(!) seçmen. allahım sen aklıma mukayyet ol, milli iradeye bak. çoğunluğu böyle olan insanların "milli irade" olduğu yerde de recep tayyip Erdoğan haliyle başbakan olur.
(bkz: eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir).