bugün

filistinli mazlum(!) ve masum(!) arapların yaptığı şey.
görsel

evet, sokaklarda boyayıp bu şekilde dolaştırdıkları eşeği taşlaya taşlaya öldürmüşler.

sonra diyorlar ki "biz neden devlet kuramıyoruz?"

sizin devlet kurmamanız, toprak sahibi olmamanız insanlık adına daha hayırlı olduğu için.

kaynak:
http://vehaber.org/haber/4127/.html
https://www.rt.com/news/c...all-street-palestine-645/

edit:
ha yani taşlayarak öldürülmedi ise sıkıntı yok öyle mi?
bir ülkenin, bir milletin bayrağına bu şekilde hakaret etmek gayet normal yani?

ulan, atatürk izmir'de önüne serilen yunan bayrağını çiğnemedi.
biz böyle bir milletin evlâdıyız da siz nesiniz çözemedim.
şu andan itibaren üzülmeme kararı almama sebep olmuş olay.

kadın ve çocukları alsalar o cehennemden gerisi sikimde değil artık geberin amk canileri.
taşlanarak öldürüldüğüne dair bir fotoğraf, video yok.
bir protesto şeklidir sadece.

şimdi lince gelecek arkadaşlar için filistin'den haz etmem.
türkiye'deki sol örgütlere yardımlarını, güney kıbrıs'a yakınlıklarını, arafat'ın ermeni olaylarına bakış açısını bilmekteyim.

ancak her şeye de inanmamak gerek.
Tengir ne salak adamsın bir kes ya. Hem yalan söyleyip hem de yalanın ortaya çıkınca atatürk'e sığınıyorsun. Senden ala atatürk düşmanı mı var? işin gücün algı yönetimi yapmak.
Bunlara zerre üzülmüyorum. Eşeğe daha çok üzüldüğüm bir gerçek.
yahudi cocuklari.
kaynaga bak hele.
Eşeğin öldürüldüğünü görünce sinirlerim zıpladı ama haberi detaylı okuyunca sadece protesto amaçlı boyandığını öğrendiğime sevindim. sözde teşbih ama kurban olsunlar o eşeğe o ayrı mesele.

üzerine trump yazılmış turp kadar etkili ve amacına hizmet eden bir protesto olamamıştır maalesef.
hadiste hayvanlar benim kulum diyen gerzeklerin kertenkeleyi hayvandan saymadığı mantık ile hareket etmiş gerzek icraatıdır.

eşeğin kadar akılları yoktur.
lan oglum haberi dogru sanip sovup sayanlar,
esegin olduruldugu falan yok, baslik troll!
rezil kepaze olmayin lan.
essek olmedi eseklik yapmayin.
yok eşşaan ziki.
Yahudilerden ancak eşeğin sikini alabilecek comar orospu evladı hareketi.
vehaber sitesi, başlığı açan ve bu başlığa binaen müslümanlara hakaret eden ırkçı orospu çocuklarından eşeğin taşlanarak öldürüldüğü bilgisini nasıl edindiklerini öğrenmek isterim. hem ingilizce okuyup anlayamayacak kadar cahil hem de ingilizce kaynak veren bir adet orul orul ırkçı içeren provakatif haber.

ölün de şu dünyadaki pislik derişimi azalsın.
Şizofreni hastalığını belirtisidir.
Kısaca yahudilere eşek demişler.
başlığı açan tarafımdan donuzlanmıştır.