bugün

sorgulama ve idrak yeteneği yoksun insandır. tüm dünyada eşcinsel dayatmacılığı var. üstelik eşcinselleri sevmiyorsanız siz homofobik falansınız. yani siz eşcinselleri normal bireyler olarak kabul etmediğiniz için hastasınız!
bu nedir biliyor musunuz? dünyayı yönetenlerin nüfusu dizginlemesi için yaptıkları bir plan. amerika'nın eşcinselliği yasaya falan koyması. dünya sağlık örgütü'nün "eşcinsellik hastalık değildir" açıklaması.
eşcinselliği normal ve olması gereken bir şeymiş gibi gösteren filmler. hem de ülkemiz de dahil olmak üzere her ülkede gösterilen fimler.
bu gerçekten büyük ve tutacak bir plan. görüyoruz ki yeni nesil eşcinsel olmaya biraz daha meyilli. gün geçtikçe sayıları artıyor. eşcinsellerin evlat edinmeleri yasallaştırılıyor, evlenmeleri yasallaştırılıyor. yani planları tutuyor.
ama ben bu görüşümden asla vazgeçmem, kimse de vazgeçiremez!
"eşcinsellik hastalıktır, eşcinselleri sevmediğim için ise ben hasta değilim ve kendilerine saygı falan da duymuyorum!"
açık ve net.
kimsenin cinsel hayatı ile ilgilenmeyen makul insandır.
erkek ve dişi varlıkların varlığına tepki vermiş olur ki, düpedüz saçmalıktır. allah sana sik diye kadın yaratmış sen ne diye erkeklere hallenirsin be adam?
sorgulama ve idrak yeteneği ile varılamayacak sonuçtur.

ilgili konuda uzmanlar hükme varabilirler.

doktor olmadığımdan hastalık olup olmadığına karar verecek yetkinliğe sahip değilim. eğer ki elinizde eşcinselliğin hastalık olduğuna dair kanıt niteliğinde bir rapor yada kaynak var ise kabul ederiz.
eşcinselliği böyle bir ortamda savunmaya çalışan barzo kadar ağır barzodur.
bize ne sizin zkş hayatınızdan, dincisi ay namaz kılamaycaz ayool diye ağlaşır
totoşu ay pompişleyemeyecez diye ağlaşır, la sizi sayıyla mı verdiler bize.
akıllı yok, deli pok gibi meaşallee.
hayatta bir şeyleri kötüleyip kaldırıp atmak kolaydır, tamam bu hastalık madem bunun altını dolduracaksın.

diyeceksin ki; bakın bu bu sebeplerden dolayı hastalık ve bunu bunu yaparsak çözülür. sonuçta çözüm üretmek lazım sorun çıkarmak değil.

bence tecavüz yoksa herkes cinsel özgürlüğünü dibine kadar yaşamalı, gerisi beni enterese etmez.
güncel Önemli Başlıklar