bugün

ya ibnedir de kendine bu yaftayı kondurmuyordur ya da entelim ben ayağına yatıyordur ikinci bir açıklaması yok. bir takım modernlik adı altında ne doğaya ne evrime ne üremeye ne de dine uymayan -yani nereden bakarsan bak elde kalacak- ibneliği sırf entel çağdaş gözükeceğim diye normal bir hareket gibi göremem. bir erkeğin bir erkek ile ilişkiye girmesi sevişmenin mantığına terstir. hem ruhsal hemde fiziksel arızalara delalettir. kadın ile kadının ilişkiye girmesi için de geçerli bir şey bu.

kendi kendilerine kabuller yapıyorlar işte. öldürülsünler filan demiyorum ama kimse bana ibnelik normal bir şeydir. doğaldır, seçimdir tercihtir yönelimdir diyemez. ibnelik hastalıktır. önce bu kabul edilsin.
medeni, aklını kullanabilen, günün birinde herkesin de onun gibi düşünmesi umulan insandir.
eşcinsellik hastalık değildir. ibneyim, gayım, homoyum, entelim heh oldu mu şimdi? rahat etmiştir bazıları artık.
"Aşırı homofobik insanlar gizli eşcinseldir" lafını bilen insandır.

şahsen x erkeğiyle y dişisinin ilişkisi beni ilgilendirmediği gibi x erkeğiyle x erkeğinin veya y dişisiyle y dişisinin de ilişkisi beni ilgilendirmez.
(bkz: homofobik insanda gizli es cinsellik vardir)
tristins olmak hastalıktır. bunu bir kabul edelim. (#18150343)
"Aşırı homofobik insanlar gizli eşcinseldir" lafını bilen insandır.

şahsen x erkeğiyle y dişisinin ilişkisi beni ilgilendirmediği gibi x erkeğiyle x erkeğinin veya y dişisiyle y dişisinin de ilişkisi beni ilgilendirmez.
kendi değerlerini hiçe sayan, batı'dan geleni sorgusuz sualsiz kabul eden kişidir.
üreme olmayan bir ilişkiye normal gözüyle bakabilen insandır. doğanın kanunlarına aykırı olmaya normal gözle bakabilmeyi gerektirir. hayır tabiki toplumdan dışlanmasınlar ama normalleştirerek gelecek nesillere aktarılmasına karşıyım arkadaş.

birde böyle konuşana ibnesin gizli ibnesin diyiciler var. korudukları imgeye karşı çıkanlara sen öylesin diye aşağılama çabası da ayrı bir gerizekalılık olsa gerek.
Antik bir insan modelidir.
günümüzde popüler olan insan modelidir.
bilinenin aksine tıp bilimi eş cinselliği hastalık olarak kabul etmektedir. ilgililerin konuyla alakalı psikiyatri kitaplarını karıştırmalarını tavsiye ederim.
eşcinsellik ruhsal bir bozukluktur. yönelimlerin yetiştirilme tarzına, özendirilme ile alakalıdır. toplum baskısı günümüzde insanı tersini söylemeye itse dahi bu böyledir.
yanlış örnekten doğru çıkmaz.
namusu bacak arasında görendirde aslında.
Günde 24 vakit namaz kılıp, insanlarla sürekli din tartışmasına girerek daraltan, kendinden başka herkesi aptal olarak gören, homofobik olarak tanıdığım 22 yaşındaki bir sıpa modeli.
iyi ki ben öyle değilmişim ve rahat bir nefes aldım.

Çünkü ben hastalık olarak değil sapıklık olarak görüyorum.

Eşeğe yada damacamaya sulanan ne ise hem cinsine sulanan da aynı. Normal insanlar için bir anlam ifade etmeyen şeylere cinsel istek duyan sapıklar.