bugün

yaklaşık 10-15 gündür sözlükte bir am-sik-göt-taşak-meme muhabbeti dönüyor. her kafadan bi ses çıkıyor. kimse kimseyi dinlemiyor açıkçası.
ve açıkçası kimse kimsenin skinde değil. herkes vahşi. birisi vahşiliğini yumuşak kelimelerle saklıyor. bir diğeri ise saklamayıp da sözlüğün santra noktasından bağırıyor.

peki neymiş paylaşılamayan şey? bir insan cinsel tercihi. neymiş mesele? o insanın yaşadığı şeyleri anlatmasının saçmalığı.
sanane. sanane. babanın yeri mi burası? sen yazdığın yazının sonuna nokta koymaktan acizsin. o insan ise böyle bir platformda yıllardır kendisini bitiren her şeyi kusuyor. sana ise o kusmuklara bakıp da ya kusmak kalıyor. ya da o kusmuklarla oynamak.

sen her zaman ki şekilciliğin ile o kusmuklarla oynamayı seçiyorsun? neymiş bir eşcinselin geceliği yüz dolarmış.
senin bedelin ne? türk toplumun bi gecelik değeri ne?
söyle hadi. sana bedelinin karşılığını verip de sabaha kadar konuşarak seni becermezsem adiyim ben.
bedelini söyle.

insanlığın kaç karat senin? kaç ayarsın? bana onu söyle. sen normların nedir? toplumunun normaları nedir?
senin halkın değil mi ki aile içi şiddet sonrası binlerce paramparça ruhu sokaklara salan? senin toplumun değil mi ki nerede bir linç girişimi görse hemen omuzlardan destek alıp da yerdekine tekme savuran?
senin halkın değil mi ki, sırf bir insan kendisine gülümsediği için ona tecavüz eden?

senin halkın...

yüzün yok ama senin. klavye başından sıkmayı bilirsin anca. bi paket sigara için bakkala göndserilsen, dilin damağın birbirine dolaşır.
burada, yani şu sanal cennette bir accountla adam olduğunu sanıyorsun. gerçek hayatta varlığının tek bir somut kanıtı yok.

her zaman için karalamanın derdindesin. çamuru bulandırmaya çalışıyorsun iyice. boşa uğraşıyorsun. çamur bulanmaz. zaten bulanıktır çünkü.

sen varolduğun sürece o berbat kriterlerin ile yaşayacaksın.

bu gece başla bence. hani bin geceye bedel şu gecede. tanrı günahları tek slipde silecekmiş. benim için de dua et lütfen. de ki o bunağa;

"sakın o büyük hesap günü geldiğinde söylediklerini yutayım deme! sakın!"
turk toplumu escinselligini gizler. hatta cinselligini de gizler. neden peki? her daim duvara bardak dayayip komsu evi dinleyen, kim girmis kim cikmis kontrol eden bir komsu vardir.
(bkz: hop hop hakem top hakem)
eşcinsel insanların toplumda dışlanması ve bu durum cazip geldiğinden yasaklar çiğnenir sözünü aratmaz ve eşcinsellik de bir süre sonra yerini alır.

ama bir gay birgün şöyle demişti: 'kızların yanında gaymi allah korusun i.ne' deselerde aynı evin içinde bir gay ile bir erkek kaldığında biraz zamandan sonra bak ne oluyor!

valla pek gerçekçi bulmadım en başta ama örneklerini gördükçe artık hiç bir şeye şaşırılmıyor.
halı altına gizlenen bir sürü yüzleşememe hâlinin bir benzeri yanyana gelmezlik. ve "toplumsal ahlâkî değerler" adı altında su yüzüne çıkıyor, ilk fırsatta.