bugün

Bizim ülkede sadece CHP’lilerde görülüyor.
Çöktüm.

- eşcinsellik.
akılsızlık = eşcinsellik

alkış!

buraya yüzlerce isim koyabiliriz, korkmadan eşcinselliklerini açıklamış. dünyanın hem sanat hem de siyaset alanında gidişatına yön vermişlerdir bu insanlar ya da nice isimsizler... ve/fakat akılsızlardır, hastalardır, psikolojik hastalıkları vardır, he mi?

"tövbe" de!

insanın biraz utanması olur. burada ne bir seçimden ne de akıldan bahsedemezsiniz. allah varsa, ki yok; gene de bir yaratılıştan dem vururken iki kez düşünün!

*

ha bi' de:

çeşitliliğe olan tahammülsüzlüğünüzü sikeyim sizin. varlar olm, hep de olacaklar. denizatları becersin o kıçınızı sizin.
bu konu üzerinden bile fırsat bulunca kin kusuyor chp'liler de varmış ula densiz otobüste hacı amca beni sıkıştırmış tı avuçladı sence o da chp li midir.
insanın ibnesi puştu bitti bide diğerleri kaldı zaten.

Bu işleri bırakın daha faydalı şeylerle uğraşın.
doğa insana referans olamaz, insan 'yapay' olanın, yani 'doğa dışının' mucididir.

diğer canlılar yemek yerken pişirme, paketleme, çatal bıçak kullanma, usül adab vs. gibi bin türlü detaya takmadan doğada hazır olanı doğrudan tüketir. diğer canlılar iletişim aygıtları, kurallar, devlet, bürokrasi, eğitim, sağlık, evllilik, protesto ve milyon tane kavram ve kurumlarla uğraşmadan içlerinden gelen dürtü ve ortamın imkanları kadar emeklilik hesaplamadan yaşar gider.

yani bir insan eşcinsel ise insan olarak eşcinsel olur, bunu doğa ile mukayese etmeye, doğadan örnek bularak yaptığını meşrulaştırmaya ihtiyacı veya mecburiyeti yoktur. mesela doğada olmadığı halde insan toplumlarında vergi toplama, hapsetme veya faşizm gibi hadiseler de var, bunları ne yapacağız?

bir insan kendi götü ile ne yapacağı konusunda ne doğaya, ne allaha, ne kula, ne kula kulluk edene, ne de ölülerden arta kalmış törelere hesap vermek zorunda değildir. bazı gerzek insanlar ve onların aynı oranda gerzek kuralları başka hiçbir işleri kalmamış ya da dünyadaki bütün açlık, fukaralık, evsizlik ve adaletsizlik sorunlarını çözüp bitirmiş gibi kalkıp bir insanın göt deliği ile ne yapıp yapamayacağı konusunda ahkam kesebilir:

işte bu münasebetsiz yaratıkların bir göt deliği kadar kıymeti yoktur; söyledikleri ve şikayetleri de olsa olsa göt deliğinden çıkan malum ses kadar anlam ifade eder.
Eşcinselliği normal olarak görme zihniyeti. Yani tıpkı eşcinselliği normalleştiren antik yunan felsefecilerin dediği gibi: "insan düşünen bir hayvandır". Yok, o iş öyle değil. insanı hayvan yerine koyamazsınız. insan insandır, hayvan değil. insanlık tarihi Hz ademden (a.s.) beri yaklaşık 25 ila 30 bin yıllık. Sodom ve gomore ile birlikte Livatanın ortaya çıkışı ise 3600 yıllık bir mesele. O halde nasıl oluyor da başta olmayan sonradan meydana gelen bu iş normalmiş gibi addediliyor?

--spoiler--
ibn-i Abbâs’tan diğer bir rivâyete göre Allâh Rasûlü -sallâllâhu aleyhi ve sel­lem- üç kere:

“Lût kavminin işini (livâta) yapan mel’ûndur (lânetlenmiştir).” (Tirmizî, Hudûd, 24/1456) buyurdular.

Mâlik bin Dînâr buyurdular ki:

“Geçmiş ümmetlerin hiçbirinde livâta işitilmedi. Ancak bu çirkin fiil Lût kavmi arasında görüldü. Onlara da bu fiili şeytan öğretmişti. Ve insanlar, yaratılış­larına zıd olan bu fiili işleyince, ilâhî gazab ve azâba sürüklendiler.
--spoiler--
eşcinselliği bir yere kadar anormallik olarak kabul edebilirim. hastalık olduğunu kabul etmem.

diyelim ki hastalık, be amın evlatları size mi düşüyor insanların hayatlarını nasıl yaşayacaklarını söylemek?

siktirin gidin başınızı çevirin görünce.
--spoiler--
bizim ülkede sadece chp’lilerde görülüyor
--spoiler--

Nereden bu kadar eminsin? Seni mi sktiker?
Kim nasıl yaşıyorsa yaşasın ama biz öyleyiz sizde olacaksınız argümanı çok saçma. Saygım var ya da yok ben karışıyor muyum? Banane senin özel hayatından. Merak etme özelin aile, arkadaş baskısından olabilir o zaman aileni ve çevreni terk edeceksin. Sorun görmüyorum eşcinsellik senin seçimin ya da öyle olması gerek birşey. Özel hayatlara saygı esastır. Bu özel hayatı nasıl yaşadığın sizleri ilgilendirir.

Aynı tarz değil ama "Cinayet tüm canlılarda görülen bir durumdur" dese biri oda doğru olur. Bunun için böyle başlık yerine sorunları yazına döküp çözüm önerilerini paylaşın.
Bu anormallik diğer canlılarda da görülebiliyor doğrudur.
Ama bu eşcinselliğin bir hastalık olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Hayvanlarda da var diye bu anormalliği normalleştiremezsiniz.
yalan yanlış bir zırvadır.
Uzay muhtarı kankam canımmm yine çok doğru konuşmuş ...
Kuyruklu yalan. Dawkins bize kutsal kitabımız olan kör saatçi ve bencil gen kitaplarında der ki, gen bencildir çünkü varlığını devam ettirmek ister. Dünyada bütün gösterişli haller genin kendisini bir sonraki nesle aktarma; yani üreme arzusundan ileri gelir.

Şopenhor da benzer düşünür. Eşcinselleri gereksiz olarak görür. Kendi hallerinde takılıp ölüp gidecek olan tiplerdir der.

Ben şimdi bilime mi inanayım bilim karşıtı yobazlara mı? Pardonnnn???
Hee tamam öyle mii ooh o zaman..
Hastalıktır. Doğal olarak bile mantıksız ve iğrenç.
görsel
kaka yapmak için dizayn edilmiş bir yapıyı Zorlamanın nesi normal?
Tüm canlılarda var mıdır bilmem ama fareler üzerinde yapılan bir deney vardı. Fareleri iki gruba ayırıyorlar bir tarafa sadece erkek fareler koyuyorlar diğer tarafa erkek farelerle beraber çiftleşebilecekleri dişi farelerde koyuyorlar. Bir süre sonra bu farelerin beyinleri inceleniyor. Çiftleşme imkanı olmayan farelerde eşcinsellik bulgularına ulaşılırken diğer tarafta bulgular normal çıkıyor. Detaylarını merak edenler internette ulaşabilir ama bu minvalde bişeydi.
hayvanlar dışkılarını da yiyorlar, denemek bedava.
(bkz: siktir la ibne)

Yıllarca köyde hayvanlarla iç içe yaşadım. Ben escisnel bir hayvan görmedim.