bugün

değildir çünkü,eşcinsellik bir arayış,fantezi vs değildir.doğustan gelen,genetiğine işlenen allahın izniyle ve isteğiyle oluşan bir olaydır.tabi bu gerçek yani doğuştan gelen durumlar için geçerli.değişiklik olsun,fantezi olsun diye anal sex yapanlar,kadın veya erkek günah işlemekteler.
eşcinselliğin, sonradan gelişen hormon bozukluğu kaynaklı, doğuştan kromozom defekti kaynaklı ve sonradan seçim kaynaklı birbirinden tamamen farklı üç türü vardır. ilk ikisi irade dışı olduğu için sadece sonuncu günahtır. eşcinsel ilişki ayrıca günahtır.

Düzenleme: ifade muğlaklığı
Zekeriya beyaz söylemi olabilecek cümledir. Sözlüğümüzde minik minik zekeriyacıklar vardır.
Allah'u teala insan oğluna baş edeceği iradeyi verdiğini şeytanı serbest bırakmakla insanlara gösterdi.
eşcinsellik'te aynı durumdadır.
nasılki şeytana rağmen allah'ın yolundan ayrılmayan ve şeytana yenik düşmeyecek kadar akıl irade verdiyse doğuştan genetiğe eşcinsellik yerleştirerek beraberinde onunla baş edecek iradeyi ve aklıda insana verdi.
aklını ve iradesini kullanıp şeytana, nefsine, eşcinsellik eğilimine rağmen yenilmeyenler şüphesiz büyük mükafat alacaktır.
Doğuştan gelen eşcinsellik günah değildir sadece insanların etkilenmesinden kaygı duyulduğu için günah imiş gibi gösterilmektedir.
canı öyle olmasını isteyen yurdum insanı fetvasıdır.
Saçmalık. Eşcinsellere saygı duymak ayrı bir şey, işin dini boyutunu bilmeden eşcinselliği helal göstermek apayrı bir şey.

Doğuştan geldiğini düşünmüyorum ayrıca..
günah olsa ne olmasa nedir! ne kadar şanslıymışın ki eşcinsel olmamışın! cennete gideceksin, yürü hadi.
Bu öneri eşcinsellik hastalıktır diyen dindarların görüşüne göre verilmiştir.

Şimdi bir şey hastalık ise Allah hasta olanı neden cezalandırsın? Bu Allah'ın merhametine aykırı bir şey değil midir?
(bkz: pastafaryanizm)
Eşcinselliği ''hastalık'' olarak gören kişilerce uydurulan fetva..

Hastalıkla ne ilgisi var anlayamadım. Cinsel eğilimin farklı yönde sadece. Allah adam öldürmeyin de diyor. Benim Cinayete yatkınlığım varsa ve gidip birini öldürebiliyorsam bu tamamen benim sorumluluğumdadır..
islam dininin erkek dini olduğunu ve tanrının erkek tanrısı olduğunu kabul edersek, müslümanların karşı çıkacağı önermedir.

(bkz: #22438465)
Toptur, günahı yoktur.
(bkz: lut kavmi)
tabi inancınız varsa.
" ahiretten alınan bilgilere göre " diye başlayan bildirinin özetidir.
(bkz: troll olmak)
peki sayın müftüm Allah lut kavmini mükafat olsun diye mi helak etti,
diye sorulası fetvadır.
Günahtır. Aynı zamanda kıyamet alemetlerinden biri olarak da geçer.
peki kuranda Lut un kavminin bulunduğu Tevrat ve incilde de sodom ve gomorra olarak adlandırılan beldeler ihale yolsuzluğundan mı helak oldu o zaman.
günahtır, haramdır. cennette bile gayrimeşruluğa yer yoktur. allah'in haram dediğine helal diyen dinden çıkmış olur ona göre, dikkat.