bugün

eşcinselleri tiye alan hemen her insanın başına gelen durum.

"ne taşşak geçiyon homofobik min yoğsam?" tepkisiyle karşılaşıyorsunuz hemen. halbuki gaylik, lezbiyenlik gayet komik unsurlar. evet arkadaşım evet, sığ mizaha bayılıyorum. gaylere ibne diyecek kadar da alçaktan uçuyorum. madem topluma eşcinsellerin -bütün sapkınlıklarına rağmen- oldukları gibi kabul edilmeleri dayatılıyor, beni de bu sığlığımla kabul etmeli toplum. ben de bunu dayatıyorum.

lezbiyenleri anlarım. "ay erkekler çok kıro, ay her yanlarından kıl fışkırıyo, ay benim zevk almamı gözetmiyollar, ay beni insana yaraşır şekilde sikmiyollar canım yanıyor" diyerek hemcinslerine yönelen kadınlar nispeten daha anlaşılabilir. kadın vücudu hem cinsel anlamda hem estetik anlamda daha cazip geliyor olabilir. gelgelelim gayler... abi bi erkeğin bir diğer erkeği cinsel anlamda çekici bulması kadar komik bir olay yok bence kusura bakmasın kimse. iğrençsiniz ibnelerden başka bir cümle kurmaya varmıyor elim.

eşcinsel şakalarına gelince, komik abi komik... napabilirim. hoşuma gidiyo taşşağa alınmaları falan. şimdi bilimi arkasına alıp yok yönelimdi, yok içten gelen bir şeydi diye bana karşı çıkıp beni de homofobik ilan edecekler olacaktır sanırım. bunu yazılı olarak, entryyle yapmaları gerekmiyor. zihinlerinde ben homofobiğim şu an. abi iyi de, eşcinselliğin bir davranış bozukluğu olduğu görüşünü savunan bir sürü psikolog ve bilim insanı var. onlara niye kulak asılmıyor hiç? tabi onlar da homofobik de mi! zaten bi eşcinseller var dünyada, bir de homofobikler...
bir kadın bir erkekteki ozan karekterinin düştüğü durumdur.
rahat olmak lazım. öyle bir korkuya kapılacaksan zaten hiç girişme. ama esas konu kimseyi kendi tercihlerinden dolayı yargılamamak. insnalık bu değil. eğer karşındaki seni rahatsız etmiyorsa veya etrafını özendirmiyorsa sana ne?