bugün

Eşcinselleri ben de sevmiyorum ama onlar olmasa insanlarin geri kalani sanki cok ahlakli amk.
Yalan soylemek,
Giybet etmek,
Ac gozluluk,
Devlet malina zarar vermek,
irili ufakli yapilan tonla haksizliklar.
Bunlarin yaninda escinsellik masum kalir be.
ahlakı bir öteki tarafından bozulacak kadar zayıf bir temele kurulmuş insan hezeyanıdır. kurduğunuz ahlakın temelleri, bir başkasının onun dışına çıkmasıyla güçsüzleşecek kadar iğreti ise bir zahmet ahlaktan bahsetmeyin.

"vurdurmaktan korkuyorum, heteroseksüelliğime zeval gelecek. içimde, derinlerde bir yerde homoerotik eylemler beni etkiliyor" diyemiyor da "öhlökömöz bözölöyör" diyor.

canım ya. savunma mekanizmanı ıstırırım senin hart diye.
eşcinsellerin işlediği suç oranları ile heteroların işlediği yüz kızartıcı suç istatistiklerini karşılaştırmayalım isterseniz kimin ahlakı bozduğu belli.
Benim ahlakım iki tane eşcinsel gördüm diye bozulmaz. Bozulan varsa onlar düşünsün.
şurada yazılanlara bakıldığı zaman ne kadar götten veren olduğunu gördüğümüz çarpıcı gerçektir.

ulan ibnelik ayetlerde bile haram milletin ahlakını değil genini bile bozdunuz amk ibneleri.
Kendi tercihleridir.hastalik veya ayip değildir.
farklı bakış açıları tabii ki bir süre sonra ahlakı bozar. normal.
hala cinsel egilimleri yuzunden insanlara karsi on yargili olan cahiller, yobazlar, egitimsiz insanlar var. yazik gercekten. neymis ergenlerin ahlaki bozuluyormus. piyasadaki semavi dinler yuzunden ahlak bozulmuyorsa, insanlarin ozel hayatiyla da ahlakiniz bozulmaz hic merak etmeyin.
içki de haram, sigara da haram, kumar da haram, zina da haram. bunların hepsi bu ortamda yüzde 60 70 oranında bizde mevcuttur. şimdi allah affedilmeyecek günahları kur'anda belirtmiş. bu eşcinseller günahkar. eşcinsellik günah değil derlerse şirk koşmuş olurlar dinden çıkarlar. günah olduğunu kabul ettikleri müddetçe af kapısı açıktır. siz kim köpeksiniz amk ya?
Lan çek elini penisimden şerefsiz.
Abi kusura bakma demin bir escinsel gördüm ahlagim bozuldu.
Hee tamam o zaman devam et saxoya.

Buradaki bu konuyu savunan bütün yazarların başından geçmiştir bu sahne, biliyorlar ki savunuyorlar.