bugün

Çocuk tecavüzüne sus, şiddetin her türlüsüne sus, halkın sömürülmesine hakkının yenmesine sus, reşit iki insanın ilişkisine oğğ vovvv müslümanız biz, bizim toplumumuzda buna yer yok ağk öğk, senin gibileri dışlıyoruz aq çomarı.
dökün içinizi yobazcıklar.
kendi aranızda bu sohbeti yaptığınız kankeytoların en az yarısı eşcinsel.
böyle böyle biteceksiniz.
Filmlerde veya tanıdığım bir kaç batılı insanda en çok özendiğim şeylerden biri; pek çoğunun yaptığı iş her ne olursa olsun ya da yaptığı işle alakalı veya alakasız ilgilendiği, uzmanı sayılabileceği en az bir konu veya hobisi olması. Belki Pek çok insanın gereksiz bulabileceği o işin Onda bir tutku oluşturup, kendini var edebilmesinin sebebi olması.

Bir şoför vardı mesela bir gezide tanıştığım. uzun yol otobüs şoförü, oturup saatlerce etnik dünya müziklerini konuşabilirdiniz kendisiyle. konuyla alakalı A'dan z'ye her şeyi sorabilirsiniz. Yahut 12 yaşındaki bir çocuk, bahçesindeki solucanlarının, biyolojik çöplerini nasıl toprağa dönüştürdüğünü anlatabilir size saatlerce.

Bizim en büyük toplumsal sorunumuz bu sanırım; siyasi partileri, etnik ve dini kimlikleri, futbol takımlarını örümcek ağı bağlamış 100 yıllık ideolojileri alırsak hayatımızdan, korkarım geriye hiçbir şeyimiz kalmıyor kendimizi var edebileceğimiz. çünkü bizim toplumlarımızın bireyleri ancak ötekinin tahakkümü üzerinden var edebiliyor kendisini. tu kaka diyerek bir kimlik kazanabileceğimizi sanıyoruz. oturup kendi eteğimize bakmıyoruz. bomboş çünkü.

her şeyin her türlü bilginin paramparça olduğu bu çağda bir şeye karşı olmak, ya da bir ideolojiye sığınmak tek başına bir kimlik kazandırmıyor bize, kazandıramaz da. kimse kendini kandırmasın. çünkü başkaları üzerinden, başkalarına rağmen boşu boşuna yaşanmış bir hayat olur bu.

ırkçı olmak seni daha üstün yapmadığı gibi, ateist taşlamak daha dindar yapmaz. eşcinsellere karşı olmak da daha erkek yapmaz.

Yazık, çok yazık.
Çocuk tecavüzüne, kadına şiddette ortadan kaybolup konu eşcinsel olunca bir anda ahlak,din aklına gelen şahısları göstermiştir

Eşcinselliği onaylamam ama adamları da dışlamam adam gel seni bir sikeyim ya da gel beni illaki sik diye bir istekle mi geliyor sana ne yaparsa yapsın AMK sana girip de çıkmayan ne

Bir de bu homofobikler aslında gizli eşcinsel diyen tipler siz de geberin AMK adamlara göre ya gaysın ya gaysın.
Kimse kimseyi dışlama hakkına sahip değildir, kendi varlığınızı büyük bir mesele haline getirip de komik lafızlarda bulunmayın.

hem Zaten dışlıyorsunuz, daha ne diye bunu halen bir kanun haline getirmeye çalışıyorsunuz anlamadım.
Bu insanlara hem doğru düzgün iş verilmiyor hem de bir şekilde bu kişilere psikolojik baskı yapılıyor. Bir garipsiniz ben anlayamıyorum.
Al işte. eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak, tam olarak bu.
bakın işinize, türkiye cumhuriyeti anaysasına göre tüm vatandaşlar eşittir. ayrımcılık yapmıyorlar ise senin gibi düşünenlerden bile fazla eşitlerdir.
senmi talipsin yoksa derler adama. gidin tecavüzcüleri küçücük çocuklara bademleme yapanları dışlayın hapisten çıkarıp çıkarıp devlet memuru yapıcağınıza .... ben noktaları koydum sen anlarsın.
Bir kadının dudakları varken, erkeğin.. midem bulanıyor devam edemicem.
Bunu diyen ailem bilmiyor ki...
klasik yobaz beyanıdır...

sikebildiğini karısı, sikemediğini düşmanı yapar...
kimin ne olduğu kimseyi ilgilendirmez. insana insan olarak bakarsanız sizi ne cinsiyet rahatsız eder ne başka bir şey. herkes dönüp kendi hayatıyla ilgilensin bence. love is love.
toplumdan dışlanmamalı bir aktör bir sanatçı gibi de yükseltilmemelidir.
Eşcinseller> toplumsal cinsiyetçiler >uluslararası şirketler > küreselleşme-dünya siyaseti> rotchild-rockfeller aileleri> Yahudi Krallığı.
O zaman karşı öneri geliyor
Heterolar toplumdan dışlanmalıdır.
insana insan olduğu için değer vermeyi öğrenemediniz gitti.
kendilerini üstün ırk gören eşcinselleri dışlamak hepimizin görevidir.
güncel Önemli Başlıklar