bugün

(bkz: serdarsl06)
hep eşcinselleri savunuyor, bıktık ya.
bir garip insanlardır.

(bkz: sırf vurduruyor diye bir insana saygı duymak)
kimse kusura bakmasın ama eşcinsel deyince aklıma kerimcan durmaz geliyor. dolayısıyla çok dostane şeyler düşünemiyorum.

Edit: eşcinsel dostum ismimi ifşa etmiş. Sağolsun.
Karakter , cinsel tercihle şekillenemez.dost olabileceğin kişinin tuttuğu takım ne kadar önemliyse cinsel tercihi de ancak o kadar önemli olabilir.dostunu saç renginine göre seçemezsin.
Bir haksızlık bir adaletsizlik bir zulüm varsa, mazlumun imanı sorgulanmaz gerçeğine uyarak bu duruma karşı olan yazardır.

Ahlak bekçiliği yapanlar ahlaksızlığı yaratıyor, insanları herhangi bir durumdan dolayı dışlayamazsınız.
Dışlanan bu insan yaşamını idame ettirmek için mecburen yaşam alanı bulamadığı ortamın dışında yollara sapmak zorunda kalır.
Terörün de, fuhuşun da, kaçakçılığın da, kayıt dışılığın da, hukuksuzluğun da vb durumların yaratıcısı kaynağı bu tahammülsüzlük ben dedim oldu benim düşüncem anlayışını empoze etmeniz uygulamanızdır.

Toplum içinde eşcinsel olduğu için okuyamayan, çalışamayan insanlar neler yaşıyor biliyor musunuz? Özellikle erkek olan eşcinsel insanlar...

Ailesi mahalle baskısına rağmen gizli veya açıktan eşcinsel bir çocuğuna akrabasına destek vermese o gençlerin hayatı fuhuş uyuşturucu batağında yok oluyor.
Elektrik su doğalgaz kira başta olmak üzere giderlerini bu insanlar nasıl karşılıyor diye kendinize sordunuz mu?
Okuyamıyorlar, iş bulamıyorlar, sosyal hayat içinde cüzzamlı gibi yaşıyorlar ve buna tepki olarak daha fazla marjinal bir yaşama kayıyorlar.
Geçinmek için tek sermaye kaynağı vücutları ve bu insanları fuhuşa iten yine ahlak bekçiliği yapan insanlar olması çok acı.
Ahlâk namus dini değer diyenler eşcinselleri toplum dışına atıp bu fuhuşa kaynak yaratıyorlar.

Bir eşcinsel genç aile desteği bağlantıları olmadan bir iş meslek sahibi olamıyor. Tabi ki bu meslek sadece eğlence, moda, güzel sanatlar ile sınırlanmış vaziyette. Başka iş kollarında branşlarında mesleki olarak başarılı olan insanlar var ama onlar da yok denecek kadar az ve bu tamamen cinsel kimliğini gizlemek ile elde edilen başarı.
Bu insanları topluma kazandırmak fuhuşun uyuşturucunun elinden kurtarmak için tek şeye ihtiyacımız var, vicdan.
benimdir. karakteri iyi olan, kimseye zararı dokunmayan birinin neden karşısında durayım ki? insan haklarımız aynı zamanda lgbt haklarıdır. dost olmanıza gerek yok. millete hayatı zehir etmeyin yeter.
Nötrüm.
Ön yargılı olmadığım konulardan bu konu herkesin kendi tercihi.
görsel
Uzaktan çok uzaktan dost olalım.ki huy sirayet etmesin.
güncel Önemli Başlıklar