bugün

tanım: birisine eşcinsellik teşhisi koymamıza yardım edecek bulgulardır.
örnek: ağzı çok yuvarlayarak konuşmak ve konuşurken aşırı el kol hareketi yapmak.
sari sacli mavi gozlu uzun boylu zayif kiz başlığını görüpte heyecanlanmamak (erkek için) yada heyecenlanmak (akdın için).
(bkz: sozlukculerin escinsel olma hikayeleri)
(bkz: aradıklarınız burada seç begen al)
kendi cinslerine karşı sarkarlar kucağa falan otururlar. bildiğin ibne kılıklıdır.
yere atılan parayı dizlerini kırıp çömelerek almak..
sabunu bilerek yere düşürmeleri.
toplum izin verirse ortaya çıkacak belirtilerdir. zannedildiği gibi sadece feminenlikle sınırlı değildir.
en büyük belirtisi ya da heteroseksüellerden farkı kendi cinsine ilgi duymasıdır. ayrıca teşhis edilmesi zorunlu değildir.
eşcinsellerin "herkes eşcinsel olsun" fikrinde olduğunu sananların uydurduğu belirtilerdir.

kimse "tüm dünya eşcinsel olsun" demiyor ki. herkesin seçmediği bir cinsel yaşamı, bir duygu dünyası vardır. hiç kimse seks yapmak istediği insanı seçemez. ha şimdi bazı akıllılar bunu başka bi' yerinden anlayacaktır. şöyle diyeyim, eğer bir kişi adriana lima ile yatmak istiyorsa, onu görünce içinde böyle bir arzu doğuyorsa ne yapabilir? gidip kadına tecavüz etmek zorunda değil tabii ancak işin arzu kısmındayız. aksiyon kısmı tercihe girmektedir, o farklı bir şey.

peki siz hiç aşık olduğunuz, hoşlandoğınız kişiyi seçtiniz mi? böyle bir şey olabilir mi? bir insan birine aşık oluyorsa olur. gönül işidir bu yahu, bu kadar mı odunsunuz? sanmam. ee, eşcinsellere ne diye kızıyorsun?

eşcinseller salak mı, böyle bir toplumda, bunca nefrete karşın eşcinselliği seçsinler? iyi misiniz abicim? hangi aklı başında insan böyle bir tercih yapar?

tekrar ediyorum, eşcinsellerin "aile", "kadın-erkek" veya "üreme" kavramları ile bir derdi yoktur. ama dünya üzerinde eşcinseller vardır. çocukluklarından itibaren kendi cinslerinden etkilenilirler. bunlar bilimsel şeylerdir. ergenlik dönemi ile de iyiden iyiye ortaya çıkar.

eğer buna "sapıklık" diyorsan kanıtlaman gerekir. çünkü sapkınlıklar tedavi ile geçmektedir. peki bana dünya üzerinde bir tane insan gösterebilir misin eşcinselken heteroseksüel olabilmiş? hayır. yok öyle biri. hiçbir insan evladı ne kendinin ne de başka bir insanın cinsel kimliğini değiştiremez. yok böyle bir örnek.

kutsal kitaplarda "eşcinsel cinsel ilişki" günahtır. eşcinsellere sapık denmemiştir. zira heteroseksüel olup evlenmeden ilişkiye girenler de aynı şekilde günah işlemektedir. ancak hiç kimse "heteroseksüellik belirtileri" başlığını açıp oraya nefretini kusmamaktadır.

söylediklerim ağır gelebilir ama yalnızca doğruları söylüyorum. tokat gibi çarpar mı bilmem ama çarpacaksa epey acıtacaktır, zira iki yüzünüze birden inecektir o tokat.

eşcinsellere karşı yapılan bu karalamaların, kullanılan aşağılayıcı ifadelerin de suç olduğunu hatırlatarak bitiriyorum. özgürlük anlayışı "türban"la sınırlı olanların canını yaktıysam affola.

(bkz: nefret suçu)