bugün

Otobüste,kafede,plajda,sokakta bilimum yerde bol bol görülen faşistlerdir. Bu faşistler ister ki tüm suriyeliler dilensin,açlıktan ağzı koksun. Bu faşistlerin en çok kullandığı argüman "askerlerimiz suriyede onların toprakları için savaşıp şehit düşerken bunlar burda keyif çatıyor"dur. Halbuki bu davar faşist,türkiyenin dış politikasını sahilde nargile içen suriyelinin belirlemediğini bilmez. Günde 13-14 saat çalışıp asgari ücretten daha az maaş alan suriyelinin haftanin 1 günü nargile içmesini çok bulur bu faşist. Bu faşist varya bu faşist ya lan neyse ben bir şey demiyorum...
Faşist değil vatandaştır. Vatansızlar da suriye'de şehit olan türk askerlerini gördükçe mutluluktan takla atarlar orospu çocukları. Kendi vatanında bizim askerimiz can verirken burada nargile tüttüren arapların götünü yalarlar.

HepiniZden tiksiniyorum amın evlatları sizi.
teflon'dur. faşist anana benzer !

sitemizde yüzme havuzu var. site sakinleri havuza arkadaşlarını da davet edebilirler.
bir baktım ne göreyim site dışından mayolu ve her yeri ayı gibi kıllı 7-8 herif geliyor. omuzlarına da havlu atmışlar. dosdoğru havuza gittiler ve güzel güzel de eğlenirken bizim sitenin kadınlarına bakmaktan başka şey yapmıyorlar.
bizim komşulardan karısınıi kızını alan havuzdan çıkıp evlerine gtti. orada dursan kesin cinayet işlenir. bir de bunların taşaklarının değdiği suya girmek ha , zor iş.
Bunun fasistlikle ırkçılıkla bir alakası yok. Irkçılıkla uzak yakın alakam yok ama bende sinir oluyorum. Eğleniyor diye mi?? Hayır ne münasebet. Savaş zor Allah başa vermesin. Ama bizim askerlerimizin oradan şehit haberleri gelirken ben kafamı diğer yöne csvirdigimde eğer delikanlı adamların eli tutan gençlerin burada keyif sürdüğünü görüyorsam ister istemez bu benim zoruma gidiyor. Yardıma gittik eyvallah, kendimiz için de gerekli peki, Kadını çocuğu tamam, adamı neden kendi ordusunun yanında değil ya? Yoksa kimsenin ne kim olduğu ne nerede eglendigiyle ilgilenmiyorum. Benim zoruma giden onun gitmediği yerde türk askerinin şehit olması.
Mesele sadece eğlenen suriyeli değil eğlenen bir insan görseniz çekemiyorsunuz. Kabul edin.

Tek bildiğiniz başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurmak. Derdiniz ne sizin?

Çıldırdığımız nokta, ünlü düşünür halil sezai’nin de dediği gibi “nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyi.”
bi gün haliç tarafında bi parkta oturmuşum arkadaşı bekliyorum.

spor aletleri var yan tarafta, bi kabile suriyeli orda takılıyo çoğu bayan ve çocuk.

bi anda yan tarafta çimlerde uyuyan( hafta içi saat 15.00 suları), 40 lı yaşlardaki göbekli dayı bi hışımla kalkıp; “ bu emua goduklarımın suriyede analarını sikeyler bunlar gelmiş burda spor yapii” dedi. etrafına bakındı kimseden tepki gelmeyince geri yattı uyudu.

anlam veremedim. hayır o suriyeliler orda olmasa kalkıp spor mu yapacaktın? nedir yani?

( bkz: bu da böyle bi anımdır)
kendisini daha da fazla çıldırtmak için suriyelilere para yardımı yapılması gerekmektedir. bunları delirtmek için tüm suriyelileri bir araya toplayıp tomarla para dağıtmak artık zaruridir.
Yaz, alpertunna.

Ama ben faşist degil, hitleristim.
suriyeli arap artıkları burada eğlenirken, türk askerinin suriye'De ölmesini umursamayan türk düşmanı söylemidir.
bu itler arapları, araplardan bile daha fazla savunur, türk'e hakaret edip, türk düşmanlığı yaparlar.
güncel Önemli Başlıklar