bugün

Temel Eğitim ailedendir tabi ki.
ailedir.
öğrenci önemlidir.
iş öğrencide biter.
öğrenci aptalsa aileymiş okulmuş hepsi boş.
okul istendik egitimi verir bireye. bu yuzden sadece okulun istedigi seyler ogrenilir. ama ailede istendik ve istendik olmayan egitimde verilir. hayat okulu vs derler ya iste istendik ve istendik olmayan karisiktir. kotu olan seylerde ogrenilebilir ve hayatta mukemmel olmadigindan aile egitimi onemlidir .bence.
her ikisi de değil çocuğun karakteri önemlidir.
diğer faktörler değiştirilebilir yada zamanla öğretilebilir,
ama bunu değiştiremezsiniz maalesef..
Ikisi de onemlidir.Okul zaten iyi olmak zorunda.benim çocuğum gitmezse onun çocuğu gidicek.o faydalanicak. Okul kötü olmak için yok, iyi olmak iyi bireyler yetiştirmek için var.sonuç olarak okulun kötü olma gibi bi lüksü olamaz.gelelim aileye, anne baba da hiçbizaman mutsuz olmak için evlenmez.hedef hep iyi olmak mutlu olmak,cocuk yapmak,çocuğu en iyi şekilde yetiştirmek vs vs.yani aile de çocuğu iyi yetiştirmek zorundadir. sadece okul veya sadece aile eğitimde önemlidir diyemeyiz.ikisi de çok önemlidir bu yüzden.
Bu arada "de " bitişik yazılır.başlığı açan kişinin Türkçesine tüküreyim.
kızlar önemlidir kızlar. eğitimde kızlar çok önemli. okul idaresi, her sınıfa eşit oranda güzel kız koymalı. güzel kızlar insanı okula teşvik eder. ben ortaokul ve lise hayatımda her sabah erken kalkıp hazırlanmamı güzel kızlara borçluyum.
Önce okuldu. Okul işi götürüyordu. Sonra okulun payını çektiler. Şimdi aile. Aile de bir iş yapmıyor ama. O yüzden sokaklar Sikik sokuk adamlarla doldu. işbirliği yapılmalı.
Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı ? Gibi bir soru.
ailede okulda bir yere kadar eğer sen bu işi başarmak istiyorsan ailende sana temel eğitimi verir.okuldan da sen ne istersen onu alırsın emek vermeyip hiç kimse başarı gösterememiştir. ama lisen bir beşiktaş anadolu yada taksımdeki anadolu lisesiyse daha cok öğrenirsin. kızlar mevzusunda sana zaman kaybettirirler evet ama coğu şeyi tatında bırakmayı bılırsen dostum, hayatda senın düzenini elbet bir gün ödüllendirir.
Aslında ikisi de önemlidir. Ailede iyi bir eğitim verilir okulda bu olmazsa o eğitimle bir yere kadar gidebilir. O yüzden ailenin verdiği eğitim okulda verilen iyi bir eğitimle desteklenmelidir.

Fakat ailenin verdiği eğitim daha önemlidir. Eğitimin başladığı yer aile olduğundan baştan verilecek iyi bir eğitim oluşabilecek sorunları azaltır.