bugün

bu arkadaşlar danıştayın andımız konusundaki yürütmeyi durdurma kararını protesto edecekmiş.
görsel

diyorlar ki: " Yürütmenin yerine kendini koyarak,hukuka uygunluğu denetleme yetkisini aşan Danıştay'ın Öğrenci Andı kararına bugün 81 ilden "Basın Açıklaması" ile tepki vereceğiz."

not: bu bop artıklarının " kaç kişi " olduklarını merak ediyorsanız bir bakın derim.
Andımız metni belli ki tam bir vatan haini turnusolu hemen sonuç veren en kesin metod.
normal.

yürütmesi durdurulan normu çıkartanarın derneğinden de bu beklenir.

malum eğitim-bir-sen okullarda idare olmak isteyenlerin son durağı. ancak bir şeyi anlamadım ben. bu arkadaşlar ne biliyorlar da protesto ediyorlar acaba... yani ben bir öğretmen görmedim ki "hukuka uygunluk-yerindelik denetimi" farkını bilsin ve bilerek konuşsun. ama malum burası türkiye, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanların ülkesi.
Andımızın okunmasından, Kim rahatsız olur?

Fettoşçular mı? Pkk' lılar mı?

Pyd, Ypg olur mu?
yetmez ama evetçiler rahatsız olur mu?

bedevi bokunda boncuk bulanlar olur mu?

not: bu sorulara yanıt vermek için şu son soruya yanıt vermelisiniz: andımızdan kim rahatsız olmaz?
bütün dincilerin altından türk düşmanlıgı çıkmasına güzel bir örnektir.

kripto ermeni ve rumlar rahatsız.

şunu söyleyemiyorsanız geberin ulan:
ne mutlu türküm diyene!
Sarı sendika olmasıyla doğru orantılıdır. Malum, bunlar akape yandaşı sendika!
ağız dolusu küfür etmek istiyorum bunlara.
bu sendika atanamayan öğretmenler hakkında da bir şey yapsa ya eylem filan. eğitimi bile çıkar siyasi bir hale getiren sendikalardan biri bu. hani kendi alanları dışında eğitim ve eğitimciler dışında her konuda görüyorum bunları. o yüzden söyledikleri şeyleri ciddiye almıyorum ciddiye alınacak insanlar değil.
babadan oğula nesil orospuçocuklarının ettiği protesto.
hic sasırmadım hatta bekliyordum ne zaman cemkirecekler diye.
ben de diyorum ki (eğitim bir) siktir git (sen.)